Rektoraat

Nimi ametikoht e-post telefon

Meelis Kitsing

Rektor, professor, PhD

meelis.kitsing@ebs.ee

+372 665 1351

Mart Habakuk Kantsler mart.habakuk@ebs.ee +372 665 1300

Maarja Murumägi

Akadeemiline prorektor

maarja.murumagi@ebs.ee

+372 665 1385

Kätlin Pulk Teadusprorektor, doktoriõppe juht, kaasprofessor, PhD katlin.pulk@ebs.ee +372 665 1382

Toomas Danneberg

Välissuhete ja äriarenduse prorektor

toomas.danneberg@ebs.ee

+372 665 1317

Anto Liivat Bakalaureuseõppejuht, lektor anto.liivat@ebs.ee +372 665 1346
Tõnu Küttmaa Finants- ja haldusosakonna juhataja tonu.kyttmaa@ebs.ee +372 665 1305
Olav Aarna Teadus- ja arendusnõukogu esimees, professor, PhD, DSc olav.aarna@ebs.ee +372 665 1301
Marge Täks Juhtimise õppetooli hoidja, vanemlektor, PhD marge.taks@ebs.ee  +372 665 1344
Katri Kerem MA õppekava juht, turunduse ja kommunikatsiooni õppetooli hoidja, professor, PhD katri.kerem@ebs.ee +372 665 1344
Monika Siiraki Õppeosakonna juhataja monika.siiraki@ebs.ee +372 665 1377

 

Rektoraadi büroo 

NIMI Ametikoht e-post telefon
Triin Sillaots Büroo juhataja triin.sillaots@ebs.ee +372 665 1318
Heikki Päeva Rektoraadi nõunik heikki.paeva@ebs.ee +372 665 1344
Kadri Osula Prorektori abi/ projektijuht kadri.osula@ebs.ee +372 665 1386
Liis Leidsaar Projektijuht liis.leidsaar@ebs.ee +372 665 1373
Reet Talvik Personalispetsialist reet.talvik@ebs.ee +372 665 1302
Gretel  Alver Talendiotsingu ja arendusjuht gretel.alver@ebs.ee +372 665 1300
Janne Jansons Arhivaar-asjaajaja janne.jansons@ebs.ee +372 665 1350
Toomas Püüe Haldusabi toomas.pyye@ebs.ee +372 665 1350
Mirell Merirand Tooteportfelli hangete projektijuht mirell.merirand@ebs.ee