Rektoraat

Nimi ametikoht e-post telefon

Meelis Kitsing

Rektor, juhatuse esimees, professor, PhD

meelis.kitsing@ebs.ee

+372 665 1351

Mart Habakuk Kantsler, SA Estonian Business School juhatuse liige mart.habakuk@ebs.ee +372 665 1300

Maarja Murumägi

Õppeprorektor

maarja.murumagi@ebs.ee

+372 665 1385

Regina Erlenheim Teadusprorektor, PhD regina.erlenheim@ebs.ee  
Arno Almann Senati akadeemilise komisjoni esimees, Emeriitrektor, professor, PhD arno.almann@ebs.ee +372 665 1330
Olav Aarna Senati eetikakomisjoni esimees, professor, PhD olav.aarna@ebs.ee +372 665 1301
Anto Liivat Bakalaureuseõppejuht, lektor anto.liivat@ebs.ee  
Jim Seltenrijch Magistriõppejuht, lektor jim.seltenrijch@ebs.ee  
Katri Kerem Turunduse ja kommunikatsiooni õppetooli hoidja, professor, PhD katri.kerem@ebs.ee +372 665 1344
Kaire Põder Senati teadus ja arenduskomisjoni esinaine, professor, PhD kaire.poder@ebs.ee +372 665 1301
Marge Täks Juhtimise õppetooli hoidja, vanemlektor, PhD marge.taks@ebs.ee  +372 665 1344
Anneli Veispak Õppimistehnoloogia kaasprofessor, Phd anneli.veispak@ebs.ee  
Andreas Veispak R&D tulemusüksuse juht andreas.veispak@ebs.ee  

 

Rektoraadi büroo 

NIMI     Ametikoht e-post telefon

Kersti Lundver-Jööts

   

Akadeemiliste üksuste assistent

kersti.lundver@ebs.ee

+372 665 1339

Kadri Osula     Prorektori abi/ projektijuht kadri.osula@ebs.ee +372 665 1386

Katrin Talvi

   

Büroo juhataja

katrin.talvi@ebs.ee

+372 6651318

Reet Talvik     Personalispetsialist reet.talvik@ebs.ee +372 665 1302
Janne Jansons     Arhivaar-asjaajaja janne.jansons@ebs.ee +372 665 1350
Toomas Püüe     Haldusabi toomas.pyye@ebs.ee +372 665 1350
Margit Kattai     Projektijuht margit.kattai@ebs.ee +372 6651 344

Anni Metstak

   

Post-bakalaureuse segmendi juht

anni.metstak@ebs.ee

+372 5648 1608

Älice Mitt

   

Personalijuht

alice.mitt@ebs.ee

+372 665 1346