EBS Executive Education töötajad

Nimi ametikoht e-post telefon
Jari Kukkonen Juhataja, EBS Executive MBA juhtivõppejõud jari.kukkonen@ebs.ee 

+372 50 66 670

Peep Aaviksoo Executive Coaching Centre juht, Executive Coach, PCC peep.aaviksoo@ebs.ee +372 503 5053
Mare Tolli Kliendisuhete juht mare.tolli@ebs.ee +372 665 1356;
+372 5309 6446
Kristi Kuusik Müügi- ja turundusassistent kristi.kuusik@ebs.ee  +372 57 818 721
Anne-Liis Paide Coaching'u-programmide koordinaator anne-liis.paide@ebs.ee +372 5455 6660
Katrin Lepa-Ruben Koolitusjuht katrin.ruben@ebs.ee +372 5819 0810
Katrin Järv Koolitusjuht katrin.jarv@ebs.ee  +372 506 8627
Reelika Ollissaar Turundus- ja müügijuht reelika.ollissaar@ebs.ee  +372 5683 0104
Helen Laidma Turundus- ja koolitusjuht *Lapsehoolduspuhkusel  

 

 

Arenguprogrammide juhtivad õppejõud