EBS Podcast

Tere tulemast kuulama EBSi podcast'e!

EBSi podcast'e salvestatakse EBSi 4. korruse stuudios aadressil Lauteri 3, Tallinn. 

Satelliit 

EBSi podcast'is Satelliit kohtuvad äri ja juhtimine, inimesed ja kogemused eesmärgiga luua uut teadmust ning küsida õigeid küsimusi. 
Satelliidilt saab tõeliselt hea ülevaate. Sama võib juhtuda, kui kuulad EBSi uut podcast'i. Kui külas on valdkonda põhjalikult tundvad praktikud, rahvusvahelise kogemusega eksperdid ning tõelised oma ala fännid, võib uute mõtetega kõrgustesse lennata. Kaugelt tehtud vaatlused annavad selgeid juhtnööre järgmisteks sammudeks, panevad küsima uusi küsimusi ja otsima rohkemat. See ongi meie eesmärk - panna Sind küsima! Eneseareng ei ole vaid sprint ja kooliskäimine, see on elukestev õpe!
Podcast'i juhib majandusajakirjanik Siiri Liiva.

 

Hooaeg 2

 

Hooaeg 1

 

Nanokraadid 

 

EBS on esimene ülikool Eestis, mis pakub enesearendamiseks nanokraade. Kuula täpsema info saamiseks EBS nanokraadide podcast'e.
Podcast'ide saatejuht on EBSi magistriõppe juht Jim Seltenrijch.

Just Go 

EBSi esimene taskuhäälingute sari on,  mida veab EBSi üliõpilasesindus.

Just Go podcast'i osad tutvustavad EBSi partnerülikoole, vahetusüliõpilaseks kandideerimise protsessi ja eluolu ning õppimist teises riigis. 

EBS under 30 

"EBS under 30" toob teieni noored ja ambitsioonikad ettevõtjad, kes jagavad huvitavaid lugusid. Neid kõiki ühendab EBS, positiivne ellusuhtumine ning soov muuta maailma.

 

Kuidas nad ettevõtlusesse sattusid? Kust tulevad head ideed ja kuidas neid ellu viia? Mis on äriülikooli roll selles kõiges ja mis aineid nad soovitaksid ülikoolis veel õpetada? Nendele küsimustele otsime koos vastuseid. Me lubame: kui kuulate, siis inspireerute! 

 

Saate külalised:

 • Arpad Joosep Kääramees - Nutiklaas / http://www.nutiklaas.ee/
  Kuidas alustada ettevõtlusega? Kellega ja kuidas võib oma äriideed arutada? Kas hobist võib saada töö? 
 • Jürgen Jürgenson - Thorgate / https://thorgate.eu/
  Mis värk nende andmetega on? Kuidas digitaliseeruda ja mis tähendab masinõpe? 
 • Kristjan Oro - aTalent / https://atalent.ee/
  Kes on talent ja kuidas teda leida? Milliste oskustega inimesi otsivad tööandjad? Kas üks amet ja valdkond terveks eluks on mõistlik mõtteviis? Miks peab aktiivne olema ja julgema vastutada?
 • Cathy Vivien Vahi - Netikool / https://netikool.ee/
  Kuidas on võimalik ennast jagada kahe täiesti erineva fookusega ettevõtte vahel? Kas selleks, et oma ideed ellu viia on vaja palju raha? Kas sõpradega on hea mõte äri teha?
 • Henri Hallik - Wooch / https://www.wooch.ee/
  Kas innovaatiline toode peab olema digitaalne ja nutikas? Mis on aeg ja kuidas seda eriliselt kogeda?  Kuidas on võimalik, et lihtne, puutöö klassis tehtud toode, saab nii kuulsaks, et seda tellitakse teiselt poolt maakera?

Kuula EBS under 30 podcaste SIIT: