Ester Eomois

Ester Eomois

Ester Eomois

EBSi korraline lektor, Tervishoiu valdkonna juhi arenguprogrammi juhtivõppejõud
+ 372 665 1316
Lisainfo

Ester on Estonian Business School-i (EBS) õppejõud ja juhtimisvaldkonna ekspert. Tema õppeaineteks on eestvedamine, strateegiline juhtimine ja tuleviku töö temaatika. Ta on mitmete ainekursuste autor ning panustanud erinevate ainekavade koostamisse nii bakalaureuse kui magistriõppe õppuritele. Teiste seas: „Juhtimise meistriklass“(2015) „Juhtimine ja eestvedamine naisjuhtidele“ (2016-2022), „Loov juhtimine“ (2018), „Globaalsed meeskonnad ja tuleviku töö“ (2021). Ester on loenguid pidanud ka välisülikoolides (Viini Ülikool, Praha Ülikool, )ning astunud üles rahvusvahelistel konverentsidel Eestist, Moldovast Lõuna Koreani välja. Estri uurimisteemaks on naisjuhtide karjäärivalikud ja edutegurid. 

Ta on koolitanud, nõustanud ja coachinud paljusid erasektorijuhte tehnoloogia, tervishoiu ja jaemüügi ettevõttetes. Samuti avaliku teenistuse esindajaid viies 2018-2019 läbi mastaapse arenguprogrammi SA Tallinna Lastehaigla keskastme juhtidele. Ester on avaldanud podcaste ja artikleid eestvedamise ja juhi arengu teemal erinevates kanalites ja temaatilistes väljaannetes.

Alates  2018 on ta rahvusvahelise assotsiatsiooni Business and Professional Women (BPW International ) Eesti regiooni (Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsioon)president. 

Estril on pikaaegne praktiline juhtimiskogemus Baltikumi regiooni juhtmeeskonna liikmena ravimite hulgimüügi ja apteegikettide arendamise alal. Lisaks on Ester üks globaalse Viveo Health telemeditsiiniplatvormi arendajatest Covid-19 pandeemia ajal. 

 

Ester õpetab mitmetes EBS Executive Educationi arenguprogrammis ja mikrokraadi programmis:

LinkedIn

ETIS