Senat

NIMI AMetikoht e-Mail telefon
Arno Almann Rektor, professor, PhD arno.almann@ebs.ee +372 665 1351
Mart Habakuk Kantsler mart.habakuk@ebs.ee +372 665 1300
Olav Aarna Teadus- ja arendusnõukogu esimees,professor, PhD, DSc olav.aarna@ebs.ee +372 665 1301
Peep Aaviksoo SA Executive Education juhataja peep.aaviksoo@ebs.ee +372 665 1323; +372 503 5053
Toomas Danneberg Välissuhete ja äriarenduse prorektor toomas.danneberg@ebs.ee +372 665 1317
Tiit Elenurm Professor, PhD tiit.elenurm@ebs.ee +372 665 1348
Maarja Murumägi Akadeemiline prorektor maarja.murumagi@ebs.ee +372 665 1385
Katri Kerem MA õppekava juht, turunduse ja kommunikatsiooni õppetooli juhataja, professor, PhD katri.kerem@ebs.ee +372 665 1382
Meelis Kitsing Majandusteooria ja rahanduse õppetooli hoidja, professor, PhD meelis.kitsing@ebs.ee +372 665 1382
Marge Täks Juhtimise õppetooli hoidja, vanemlektor, PhD marge.taks@ebs.ee  
Tõnu Küttmaa SA Estonian Business School nõukogu esimees tonu.kyttmaa@ebs.ee +372 665 1305
Anto Liivat Bakalaureuseõppe juht, lektor anto.liivat@ebs.ee +372 665 1346
Sigrid Lainevee Helsingi filiaali juhataja sigrid.lainevee@ebs.ee +372 665 1354; +372 511 2505
Randy Padar  Üliõpilasesinduse juht randy.padar@ebs.ee +372  665 1365
Britta Arrak Üliõpilasesinduse haridusnõunik britta.arrak@ebs.ee +372 665 1365
Kätlin Pulk Teadusprorektor, doktoriõppe juht, kaasprofessor, PhD katlin.pulk@ebs.ee +372 665 1382
Kaire Põder Professor, PhD kaire.poder@ebs.ee +372 665 1301
Kersti Uudla EBS Gümnaasiumi direktor kersti.uudla@ebs.ee +372 665 1384
Urmas Kaarlep doktoriõppe üliõpilane, lektor urmas.kaarlep@ebs.ee