Senat

NIMI AMetikoht e-Mail telefon
Arno Almann Rektor, professor, PhD. Senati esimees arno.almann@ebs.ee +372 665 1351
Mart Habakuk Kantsler mart.habakuk@ebs.ee +372 665 1300
Maarja Murumägi Akadeemiline prorektor maarja.murumagi@ebs.ee +372 665 1385
Kätlin Pulk Teadusprorektor, PhD katlin.pulk@ebs.ee +372 665 1382
Toomas Danneberg Äriarenduse ja väliskoostöö prorektor toomas.danneberg@ebs.ee +372 665 1317
Tõnu Küttmaa SA Estonian Business School nõukogu esimees tonu.kyttmaa@ebs.ee +372 665 1305
Marge Täks Juhtimise õppetooli hoidja, PhD marge.taks@ebs.ee +372 665 1344
Katri Kerem MA õppekava juht, turunduse ja kommunikatsiooni õppetooli juhataja, professor, PhD katri.kerem@ebs.ee +372 665 1344
Meelis Kitsing Majandusteooria ja rahanduse õppetooli juhataja, professor, PhD meelis.kitsing@ebs.ee +372 665 1344
Anto Liivat Bakalaureuseõppe juht anto.liivat@ebs.ee +372 665 1346
Mike Franz Wahl MBA õppekava juht mike.wahl@ebs.ee  
Olav Aarna Juhtimise õppetooli professor, PhD, DSc olav.aarna@ebs.ee +372 665 1301
Riina Koris Turunduse- ja kommunikatsiooni õppetooli professor riina.koris@ebs.ee +372 665 1384
Kaire Põder Majandusteooria ja rahanduse õppetooli professor, PhD kaire.poder@ebs.ee +372 665 1301
Randy Padar  Bakalureuseõppe üliõpilane, ÜE juht randy.padar@ebs.ee +372  665 1365
Britta Arrak Bakalureuseõppe üliõpilane britta.arrak@ebs.ee +372 665 1365
Liisa Gross Magistriõppe üliõpilane    
Ragnar Siil doktoriõppe üliõpilane, lektor ragnar.siil@ebs.ee +372 665 1344