Jari Kukkonen

Jari

Jari Kukkonen

EBS Executive Education juhataja, Executive MBA juhtivõppejõud
Lühitutvustus

Linkedin

 

Jari Kukkonen on alates 1. jaanuarist 2021 EBS Executive Educationi juhataja ja alates oktoobrist 2019 EBS Executive MBA programmi juhtivõppejõud.
 
Jaril on üle 20 aasta rahvusvahelist kogemust koolitajana, juhina ja ettevõtjana teemadel strateegiline juhtimine, muudatuste ja innovatsiooni juhtimine, LEAN juhtimine ning toodete ja teenuste arendus. Jari klientideks on olnud tuntud rahvusvahelised suurettevõtted ning kohalikud kiiresti kasvavad edukad ettevõtted. Avalikus sektoris on Jari nõustanud Eestis ja välismaal ministeeriume, nende allasutusi ning põhiseaduslike institutsioone. Tervishoiusektoris Jari on nõustanud ministeeriume, haiglaid ja tervishoiuteenuste rahastajaid.

 

Kukkonen on olnud juhtimiskvaliteedi auhinna hindaja Soomes ja Euroopa tasandil ning juhtimiskvaliteedi auhinna hindajate koolitaja Eestis.

 

Jaril on magistrikraad St John York ülikoolist innovatsiooni ja muudatuste juhtimises. Ta on kirjutanud raamatu „Läbimurre – Äriprotsesside pidev täiustamine“ (Äripäeva kirjastus 2012), toimetanud Organisatsiooni Enesehindamise käsiraamatu (EAS) ning on Äripäeva Tootmise Teabevara peatoimetaja.