Mart Habakuk

Mart Habakuk

Mart Habakuk

Kantsler
+372 665 1300
Lisainfo

Mart Habakukel on MBA kraad spetsialiseerumisega panganduses ja rahanduses (Unversity of Georgia at Athens). Mart on asutanud ja juhtinud rohkem kui 10 ettevõtet neljas riigis. Metro Capital OÜ oli 2017.a. tulemuste põhjal Äripäeva ettevõtete TOP’s 18ndal kohal. Mardi huvid on organisatsiooni kultuuri kujunemine, innovatsioon ja uutest tehnoloogiatest tingitud muudatused organisatsioonides.

 

Valdkondlikud kogemused ja tugevused: strateegiline juhtimine, muudatuste juhtimine, uute ettevõtete/projektide käivitamine ja arendamine, juhtimisarvestus ja töötajate motivatsiooniskeemid.

 

Ettevõtlus- ja töökogemus: 

  • SA Estonian Business Schooli kantsler, juhatuse liige alates 2018. aastast. Ülikooli taristu ja uute tegevussuundade arendamine.
  • Estonian Business School Group OÜ – 5 aastat. Ca 30 miljoni eurose investeeringute portfelli haldus.
  • Metro Capital OÜ – 17 aastat. Äri- ja elukondliku kinnisvara arendus, kinnisvara arenduste rahastamine. Aktiivne roll Metro Läti ja Venemaa tütarettevõtete ning noteeritud kinnisvara investeerimisettevõtte juhtkonnas
  • Eelmisel aastatuhandel PricewaterhouseCoopers CF & IB (PwC) – 8 aastat. Ülevõtmiste, ühinemiste, tasuvusuuringute, kapitalihangete jms. finantsnõustamisega tegeleva PwC üksuse looja ja tegevjuht