Magistriprogrammid

EBS käib ajaga kaasas ning pakub uues ja innovaatilises magistriprogrammis tudengitele võimaluse valida kolme õppetempo ja individuaalselt kujundatud õppekava vahel, mida saab iga semestri lõpus üle vaadata.  

MBA in Management

Üheaastane MBA

Uus üheaastane MBA põhiprogramm aitab sul areneda nii professionaalsel kui personaalsel tasandil sõltumata sellest, kaugele sa oled jõudnud oma karjääri või isikliku eluga. See programm on mõeldud sulle, kui sul juba on magistrikraad või nelja aastane bakalaureusekraad, sõltumata erialast, aga sa soovid end täiendada just majanduse valdkonnas. Usume, et õppekava läbimise käigus leiad oma professionaalsete, hariduslike ja isiklike eesmärkide vahel tasakaalu.

Kampus
Tallinn
Nominaalaeg
1 aastat
Õppemaks
3100€ semester
Kraad
Ärijuhtimise magistrikraad
Spetsialiseerumismoodul
Õppeprogramm ei sisalda spetsialiseerumismoodulite läbimist, kuid neid on võimalik eraldi juurde võtta.
Rahvusvahelised õppejõud
Jah
Two year MBA

Kaheaastane MBA

Kaheaastane MBA programm on veel põhjalikuma ja rikkalikuma valikuga õppekava, mis on mõeldud ennekõike juhtidele ja liidritele, kes soovivad kaasas käia digiajastu arengutega ja paranda värskete teadmiste abil oma ettevõtte konkurentsivõimet. Siin on kõik spetsialiseerumismoodulid üles ehitatud sinu praktiliste oskuste treenimisele ja professionaalse võrgustiku laiendamisele. Mis kõige olulisem - sinu arengut toetab coach.

Kampus
Tallinn
Nominaalaeg
2 aastat
Õppemaks
Põhiained 3100€ semester
Spetsialiseerumismoodul 3500€
Kraad
Ärijuhtimise magistrikraad
Spetsialiseerumismoodul
Strateegiline turundus; Andmehaldus; Juhtimine digiajastul; Intrapreneurship & Entrepreneurship; Ettevõtte rahandus ja väärtuse kommunikeerimine; Organisatsiooni muudatused ja eestvedamine digitaalajastul.
Rahvusvahelised õppejõud
Jah
Students

Rahvusvaheline ärijuhtimine MA

See magistriõppeprogramm on mõeldud neile, kes soovivad alustada või arendada professionaalset karjääri tippspetsialisti või meeskonna juhina rahanduse, turunduse või organisatsiooni muutuste valdkonnas. Samuti neile, kes soovivad edasi liikuda doktoriõppesse. MA õppekava põhiprogrammi pakume nii Tallinnas kui Helsinkis. MA programmis osaleja saab valida oma spetsialiseerumissuunaks ühe viiest EBSi magistri õppetaseme spetsialiseerumissuundadest.

Kampus
Tallinn või Helsingi
Nominaalaeg
2 aastat
Õppemaks
Tallinnas; 2750€ semester
Helsingis; 3700€ semester
Kraad
Sotsiaalteaduste magistrikraad
Spetsialiseerumismoodul
Strateegiline turundus; Andmehaldus; Juhtimine digiajastul; Intrapreneurship & Entrepreneurship; Ettevõtte rahandus ja väärtuse kommunikeerimine.
Rahvusvahelised õppejõud
Jah
Kampus
Tallinn
Tallinn
Tallinn või Helsingi
Nominaalaeg
1 aastat
2 aastat
2 aastat
Õppemaks
3100€ semester
Põhiained 3100€ semester
Spetsialiseerumismoodul 3500€
Tallinnas; 2750€ semester
Helsingis; 3700€ semester
Kraad
Ärijuhtimise magistrikraad
Ärijuhtimise magistrikraad
Sotsiaalteaduste magistrikraad

Avalduste esitamise tähtaeg 27. mail toimuvatele vastuvõtuvestlustele

- päeva - tundi - minutit
Merle Antson

Rahvusvahelise ärijuhtimise õppekava hõlmas endas kõike seda, mille vastu ma huvi tunnen. Peale selle tundsid inimesed minu vastu huvi ning see andis kindlustunde, et valisin kõige õigema õppekava.

Merle Antson, Rahvusvahelise ärijuhtimise BA kraad aastast 2013
Siim Lepisk

EBS EMBA ja MBA alumni võrgustik on võimas ja annab tõhusa lahenduse mistahes ärilisele väljakutsele.

Siim Lepisk, Rahvusvahelise ärijuhtimise MBA kraad 2011 aastast
Priit Viru

EBSist sain kaasa ambitsiooni tegutseda suurelt ja rahvusvaheliselt. EBS on avardanud minu maailmapilti, andnud rahvusvahelise tutvusvõrgustiku ning arusaama, et tagasihoidlikkuseta jõuab elus kaugemale.  

Priit Viru, Rahvusvahelise ärijuhtimise MA kraad aastast 2010
Anett Kulbin

EBSi sisekeskkond on väga toetav just ettevõtlusega alustamise juures. Ettevõtte alustamine nõuab kõige suuremat pingutust ja input’i loomulikult asjaarmastajatelt ehk loojatelt, kuid saan öelda, et EBSist saime palju julgustust esimeseks sammuks.

Anett Kulbin, Ettevõtluse ja ärijuhtimise BA tudeng
Nick Vocht

EBS pakkus mulle ideaalselt tasakaalustatud valiku professionaalseid loenguid nii kohalike kui ka välislektorite poolt + laialdase valiku huvitavaid sotsiaalseid üritusi. See on oluline nii ülikoolis õpitavate aastate jooksul kui ka edaspidiseks eluks, selleks et aru saada kui väga on tasakaaalustatud eluks vaja nii karjääri kui ka sotsiaalset elu, mitte ainult ühte või teist.

Nick Vocht, Rahvusvahelise ärijuhtimise MA kraad aastast 2004
Victoria Tääker

EBS on nende aastate jooksul andnud kuhjaga praktilisi teadmisi, julguse tegutseda ja toonud minu kõrvale hulganisti tublisid ja tegusaid noori inimesi, kellega tulevikus suuri asju teha. EBSi üliõpilasesinduse aseesimehena olen saanud õppida inimeste juhtimist ja koordineerimist ning seda ka rahvusvahelisel tasandil.

Victoria Tääker, Rahvusvahelise ärijuhtimise BA kraad aastast 2017
Kaarel Kotkas

EBSis pannakse suurt rõhku ettevõtlusõppele. Teadmine, et saan loengus õpitut juba järgmisel päeval tööl rakendada võimaldab teha targemaid juhtimisotsuseid, vältida tüüpvigu ja näha kaugemale.

Kaarel Kotkas, Ettevõtluse ja ärijuhtimise BA tudeng