Executive Education OÜ
A. Lauteri 3, 10114
+372 665 1323
Executive Education

“Anyone who stops learning is old, wheather at twenty or eighty. Anyone who keeps learning stays young.” 
-Henry Ford

Reet Savastver Executive MBA vilistlane

Executive MBA programmi suurim väärtus on praktilisus – erinevate õppetsüklite ja praktikutest õppejõudude abil ning kodutööde kaudu võtad pulkadeks lahti, analüüsid põhjalikult ja paned uuesti kokku ettevõtte arengu ja edu tagamiseks olulised teemad. Ka need, mille olemasolust küll teadsid, kuid aja puudusel tavaolukorras ei tegelenud.

Reet Savastver, Select Service Partner Eesti AS, Executive MBA vilistlane
Urmas Hiie Executive MBA vilistlane

Executive MBA programmil on väga hea ülesehitus, liikudes üldistelt teadmistelt konkreetsete äriprotsesside õppe suunas. Olen väga rahul, et mul õnnestus selles osaleda. Soovitan Executive MBA programmi kõigile tippjuhtidele, kes tunnevad vajadust oma strateegilise mõtlemise arendamiseks.

Urmas Hiie, ETS NORD AS Juhatuse liige, Executive MBA vilistlane
Kati Kattai Personalijuhtimise arenguprogrammi vilistlane

Personalijuhtimise arenguprogramm pälvis minu tähelepanu oma ala tipptegijatest õppejõudude ja praktikute valiku ning programmi laiapõhjalisusega. Programmi läbinuna saan rahulolevalt tõdeda, et sain, mida olin soovinud ja enamgi veel.

Kati Kattai, KIA Auto AS, Kvaliteedi- ja personalijuht, Personalijuhtimise arenguprogrammi vilistlane
Marilin Hein EBSi Finantsjuhi arenguprogrammi vilistlane

Finantsjuhi arenguprogramm annab väga hea võimaluse finantsjuhtimise kaasajastamiseks ja väärtuse lisamiseks. Arenguprogrammis käsitletu ei kattunud peaaegu üldse minu varasema teoreetilise finantsjuhi haridusega, mille üle on mul ainult hea meel.

Marilin Hein, EfTEN Capital AS finantsjuht, Finantsjuhi arenguprogrammi vilistlane
Ott Kiivikas EBSi Coaching Skills Certificate programmi vilistlane

Võin öelda, et tegu on parima koolitusega, millel ma kunagi osalenud olen! Programm õpetas mind vaatama enda sisse, kontrollima oma tundeid ja mõtteid ning seeläbi tegema paremaid otsuseid. Inimeses on ikka väga palju kasutamata ressurssi.

Ott Kiivikas, Eesti Olümpiakomitee, Sportlaskomisjoni liige, tippsportlane, Coaching Skills Certificate 2-päevase programmi vilistlane
NewsletterKeep yourself up-to-date on Executive Education
The subscriber's email address.