Vastuvõtt avatud: esita avaldus kevadsemestriks!

a

Eile unistasid. Täna teed. Homme juhid. Ülikooli astumiseks ei pea ootama järgmist sügist, julge astuda uute võimaluste poole juba täna! Ülikoolikraadi saad omandada karjääri katkestamata. EBSi eestikeelne bakalaureuse ja magistri sessioonõpe algab juba jaanuaris.

 

Avaldusi saab esitada õppekavadele Ettevõtlus ja ärijuhtimine (sessioonõpe) ja üheaastane MBA.

Õppetöö algab jaanuaris 2024.

 

Rohkem infot vastuvõtutingimuste ja protsessi kohta:

 

Vastuvõtuinfo

 

Kandideerimise ühe osana tuleb sisseastujal osaleda ka sisseastumisvestlusel, kus hinnatakse kandidaadi motivatsiooni, ambitsiooni ja arutlusoskust. Vestlus on ka suurepärane võimalus kohtuda EBSi tunnustatud õppejõududega. 

 

Sisseastumisvestlused toimuvad Tallinnas 4. jaanuaril 2024 (MBA) ja 18. jaanuaril 2024 (Ettevõtlus ja ärijuhtimine, sessioonõpe). 

 

Alates 1. veebruarist 2024 saab avaldusi esitada kõikidele EBSi bakalaureuse- ja magistri õppekavadele. Tutvu bakalaureuse õppekavadega siin ja magistri õppekavadega siin. Üliõpilaskandidaadid, kes soovivad õpingutega algust teha sügissemestril, saavad osaleda sisseastumisvestlustel nii märtsis, juunis kui ka juulis.

 

Kui Sul on tekkinud küsimusi sisseastumise kohta, siis registreeru online-konsultatsioon meie üliõpilaskogemusejuhi Liina Reimanniga:

 

Registreeru konsultatsioonile