UUS! EBS mikrokraadid kestliku arengu ja rohemajanduse valdkonnas

a

Saabuval õppeaastal pakub Estonian Business School kolme põnevat magistri taseme mikrokraadi programmi, mis aitavad Sul saada eksperdiks roheteemadel. Tutvu meie  programmidega ja võta vastu väljakutse muuta maailm paremaks! Registreerumine neisse programmidesse on alanud:

  • SOOVID MÕISTA, KUIDAS ETTEVÕTTED SAAVAD KAASA AIDATA ROHEPÖÖRDELE JA LUUA JÄTKUSUUTLIKKU MAJANDUST?

EBS Green Transition and Sustainable Economy Foundations  mikrokraadi programm pakub laiemaid teadmisi rohelise majanduse põhimõtetest, jätkusuutlikust ärimudelist ning keskkonnasõbralike lahenduste rakendamisest.

 

Õpid tundma ringmajandust, säästvat ressursside kasutamist ja jäätmete vähendamist. Siin omandad teadmised ja oskused kuidas ettevõtet kujundada keskkonnasõbralikumaks ja vastutustundlikumaks. Nõnda oled osa jätkusuutliku tuleviku kujundamisest!
 

Green Transition and Sustainable Economy Foundations programm algab augustis 2023!
Kohtumised reedeti ja laupäeviti 25. augustist kuni 20. oktoobrini 2023.
Lisainfo ja registreerimine SIIN 

  • SOOVID TEADA KUIDAS FINANTSVALDKONNA ETTEVÕTTED SAAVAD KAASA AIDATA JÄTKUSUUTLIKULE ARENGULE NING KUIDAS TEHA KESTLIKKE, UUSI FINANTSVÕIMALUSI LOOVAID, KULUSID VÄHENDAVAID OTSUSEID?

EBS Sustainable and Green Finance mikrokraadi programm tutvustab jätkusuutliku rahanduse põhimõtteid, roheliste investeeringute strateegiaid ja keskkonnasõbraliku ettevõtluse rahastamise võimalusi. 
 

Õpid tundma eetilisi investeerimisvõimalusi, roheliste rahastamisvahendite kasutamist ning säästvat finantsjuhtimist.
 

EBS Sustainable and Green Finance programm alustab oktoobris 2023!
Koolitusprogramm toimub 21. oktoobrist kuni 16. detsembrini 2023, reedeti ja laupäeviti.
Lisainfo ja registreerimine SIIN

  • SOOVID KESKENDUDA ETTEVÕTETE TASANDIL TEHTAVATELE MUUDATUSTELE, MIS AITAVAD KAASA KESTLIKU ETTEVÕTLUSE ARENGULE JA PEAD OLULISEKS ROHEREFORMI TEADMISTE OMANDAMIST?

EBS Going Green: Company-Level Changes mikrokraadi programmi kursused käsitlevad teemasid nagu ringmajandus, toote elutsükli hindamine, jätkusuutlik turundus ning õigusnormid ja eetika ettevõtete jaoks.
 

Programmis omandad uusi teadmisi ja oskusi, mis annavad sinu ettevõttele konkurentsieelise jätkusuutlikkuse ja rohelise ettevõtluse valdkonnas. 

 

Programm alustab jaanuaris 2024 Täpsem info tulekul.
Oleme valmis koos Sinuga kujundama jätkusuutlikku ja rohelisemat tulevikku! 
 

 

Väärtuslikke teadmisi ning praktilisi oskusi pole kunagi liiga palju – alati on mida õppida!
EBSi mikrokraadid annavad eelise tänapäeva konkurentsitihedas ärimaailmas eristuda ja edu saavutada! Kõik EBSi mikrokraadid kodulehel SIIN