Ragne Maasel

ragne

Ragne Maasel

Lühitutvustus

Ragne Maasel, LHV Panga ESG valdkonna juht.

 

Ragne Maasel on LHV ESG valdkonna juht. Suurim kodumaine finantsgrupp LHV on juba mitu aastat olnud Eesti majanduses ja finantssektoris jätkusuutlikkuse ambitsioonides ja tegevustes teerajaja. Ta on LHVs töötanud 5 aastat ning sellest ajast enamuse ESG fookusega.

Ragne on õppinud digitaalmeediat Inglismaal Sussexi ülikoolis ja sealt saanud nii bakalaureuse - kui magistrikraadi. Enne LHVga liitumist ja peale õpinguid töötas ta vabakutselisena peamiselt startup - ja tehnoloogiasektoris turunduse ja äriarenduse konsultandina.

LHVs on tema rolliks grupiülese ESG strateegia loomine ning elluviimine, muudatuste juhtimine, väikese tiimi juhtimine ja jätkusuutlikkuse integreerimise toetamine äriprotsessidesse. Samuti on Ragne Eesti Pangaliidu kestliku rahastuse toimkonna juht. Ragne eesmärk on, et LHV hoiaks ESG alal kõrget ambitsiooni, et eesmärgid oleksid suured ja saavutatud ning et Eesti majanduses üldiselt oleksid jätkusuutlikkuse teemad õigesti mõistetud ning ettevõtete tasemel pidevalt arendatud.