SA Estonian Business School
A. Lauteri 3, 10114
Vastuvõtuinfo: +372 665 1340 Rektoraat: +372 665 1300
Estonian Business School in Helsinki
Technopolis Ruoholahti, Hiilikatu 3, 00180
+358 40 844 2840

Individuaalne õpirada

“Vajan tööturul konkurentsis püsimiseks uusi oskuseid või olemasolevate täiendamist. Tahan õppida, kuid soovin arendada ainult huvipakkuvaid ja vajalikke oskuseid endale sobival ajal ja sobivas kohas. Tahan õppida, lahendades kaastudengitega väga praktilisi tööülesandeid. Soovin, et uutest teadmistest, oskustest ja professionaalsetest võrgustikest tõusev tulu ületab kordades selleks tehtud kulutusi (aeg ja raha) nii lühikeses, kui pikas perspektiivis.“  Lepin vaid maailma parima äriharidusega.

 

Tundsid end ära?

EBS pakub esimesena Eestis PERSONALISEERITUD äri- ja juhtimisharidust – individuaalseid õpiradu. 

EBSi coach või õppejõud aitab vastavalt Sinu eesmärkidele kujundada Sulle ja/või Sinu meeskonnale individuaalse õpiraja, millel liikumine on tänu kõrgele personaliseeritusele muudest õppevormidest tõhusam ja meeldivam kogemus. Selline vorm sobib eriti neile, kes saavad õppimisele pühendada vähem kui 10 tundi nädalas ehk vähem kui veerandi kraadiõppe nominaalkoormusest. 
 

Individuaalset õpirada iseloomustab;

  • Täpne sihtimine. Valid enda ja oma meeskonna oskuste arendamiseks vajalikud suunad, prioriteedid ja õpitempo koostöös EBS õppejõu või mentoriga. Meeskondade õpivajaduste kaardistamisel ja prioriteetide määramisel soovitame kasutada tunnustatud teste ning kindlasti kaasata ka tööandja. Vaata ka LinkedIn andmetele koostatud nimekirja tööandjate poolt enim otsitud oskustest 2019.a. siit.  
  • Individuaalsus. Suurema osa õpirajast läbid iseseisvalt e-õpikeskkonnas ning koos mentoriga koostate sinu vajadustele vastava programmi tehes valiku erinevate õppe programmidest.  Loengud sisaldavad seminare, rühmatööid ja praktikume, kas ettevõtetes või värskelt renoveeritud EBSi õpikeskkonnas.
  • Õppimine rühmakaaslaselt ja professionaalsete võrgustike ehitamine. Õpiradadel kohtutakse (nii füüsiliselt kui online õppekeskkonnas) grupikaaslastega, et lahendada praktilisi õpiharjutusi ning peegeldada tekkinud ideid. EBS kasutab e-õppe keskkonda Canvas kus on võimalik osalede online loengutes, osaleda grupitöödes, suhelda õppejõu ja õpingukaaslastega ning teha teste. Lisaks on sul võimalik liituda LinkedinLearn e-kursuste raamatukoguga ning osaleda kümnete tuhandete erinevate tipptaseme koolitajate kursustel. Läbitud kursusi saab lisada oma LinkedIn profiilile.
  • Praktilisus. Klassiruumist saab arengu- ja kaasamislabor, kus praktiseeritakse iseseisvalt õpitut praktilisi probleeme lahendades. Kokku tullakse juba õpitut jagama ja testima. 
  • Professionaalne ja personaalne tugi. Õpiteekonda toetab mentor, kellega saab arutada oma enesearengu eesmärke, nende saavutamiseks vajalike oskuste, huvide ja vajaduste hetkeseisu ning planeerida tegevusi oluliste oskuste ja isikuomaduste arendamiseks. 
  • Kraadiõppe ning enesetäiendamise võimalused Euroopa juhtivates ülikoolides – sõltuvalt valitud õpirajast on võimalik edukalt läbitud etappide eest saada ainepunkte ning läbides konkreetse õppekava kohustuslike ainete bloki, saada ka EBSi magistrikraad. Pärast 60 ainepunkti omandamist on võimalik kandideerida üheks semestriks vahetusüliõpilaseks ühte hoolega valitud kuuekümnest EBSi partnerülikoolist, kuhu kuuluvad paljud Euroopa paremad ärikoolid (EMLyon Business SchoolUniversità BocconiBI Norwegian Business SchoolKedge Business SchoolCopenhagen Business School jpt).  

Kui tead, milliseid oskusi ja isikuomadusi on vaja arendada ning soovid seda teha koos sarnaste oskuste, kogemuste ja ambitsioonidega teekaaslastega, siis järgmise sammuna soovitame investeerida 1-1,5 tundi selleks, et kogenud mentoriga arutada oma karjääri eesmärke ja nende  saavutamiseks vajalike oskuste arendamise kava.

 

Võta meiega ühendust, et broneerida isiklik konsultatsioon

 

Kohtumise järgselt koostame Sulle individuaalse pakkumise. 

Individuaalse õpiraja programmis osalemiseks on vajalik vähemalt bakalaureuse kraad ja 2 aastat erialast töökogemust. Õpirühmade komplekteerimisel arvestame õppija oskuste, kogemuse, eelistuste ja eesmärkidega.