Aires Padar

Aires Padar

Aires Padar

EBS Executive Education koostööpartner&koolitaja
Lühitutvustus

Aires Padar, Riigi Infosüsteemi Ameti (RIA) kliendikogemuse ja teeninduse osakonna juhataja

Kliendikogemuse tulevik: juhtimine, innovatsioon ja protsessid juhtivõppejõud

KAJA arenguprogrammi programmijuht ja koolitaja

Linkedin

 

Aires Padar tegutseb koolitajana ning nõustajana juba üle 18 aasta. Omab kogemust mentorina, koolitajana, treenerina, koolitusjuhina, teenindusjuhina ning ettevõtte tegevjuhina (koolitajana al. 2001 ja suhtlemistreeneri kutse 2009). Aires on EBS Executive Educationi koostööpartner alates aastast 2006 ja Kliendikogemuse tulevik: juhtimine, innovatsioon ja protsessid arenguprogrammi juhtiv õppejõud alates aastast 2012. 

 

Läbiviidavate koolituste ja konsultatsioonide põhivaldkondadeks juhtimise kõrval on kliendikeskne teenindamine ja müük, sisekoolitajate koolitamine, avalik esinemine ja esinemisoskused, ajaplaneerimine, stress ja konfliktide reguleerimine, läbirääkimised, jt organisatsioonikäitumise valdkonnad.

 

Hariduselt on Aires Tallinna Ülikooli cumlaude lõpetanud psühholoogia magister, spetsialiseerumisega organisatsiooni psühholoogiale. Lisaks läbinud mitmeid suhtlemis-, juhtimis- ja personalitööga seonduvad koolitusi, millest tulenevalt omab ka põhjalikke teoreetilisi teadmisi andragoogika, juhtimise, suhtlemisoskuste ja läbirääkimiste valdkonnast. Lisaks on läbinud ka Academy of Executive Coaching kursuse ja omab ka coaching´u sertifikaati.

 

Avaliku sektori kogemus - Riigi Infokommunikatsiooni SA-s ning hetkel Riigi Infosüsteemi Ameti teenindusjuht. Koostöös EBS Executive Education´iga on toimunud mitmeid avaliku sektori juhtide arenguprogramme ja koolitusi.

 

Erasektori töökogemus ettevõtetes Sampo Pank, Siemens AS, NordicSkyline Service OÜ ja Elisa Eesti AS, Tallinna Kaubamaja.