FOTOUUDIS: Executive MBA on neile, keda õppimine kõnetab

mba 17. lend

Reedel, 12. novembril toimus EBSi aulas juhtidele mõeldud 1,5 aastase arenguprogrammi Executive MBA juba järjekorras 17. lennu lõpetamine. 17. lennu lõpetas 16 osalejat. 

 

Ülikooli rektor prof Meelis Kitsing õnnitles lõpetajaid ja ütles, et tegelikult on sellises programmiks õppija pooleks ka kool ja lektorid, sest osalejate teadmised, kogemused ja tagasiside on väga väärtuslik. Kantsler Mart Habakuk jätkas, et programmi mõjusus on suur ka juhul kui grupp on väike – viidates grupi sees toimuvale üksteiselt õppimisele. 

 

Programmi juhtivõppejõud Jari Kukkonen ütleb: “Ei tee suuremat rõõmu kui näha, et õppegrupis on tekkinud win-win situatsioon. Võitjatena väljuvaid osapooli on palju ja see saab tekkida vaid usalduse baasil.” 

 

“Aitäh kool, aitäh lektorid, aitäh Jari ja aitäh Katrin selle täiusliku tormi eest, mida me 2 aastaseks kujunenud teekonnal kogeda saime. On olnud lust õppida iseendale," ütleb lõpetajate nimel kõnelenud värske ebsikas Remo Holsmer. 

 

Kui mõtlete programmiga liitumise peale, siis soovitame tutvuda programmiga SIIN ja kontakteeruda otse programmijuhi Jari Kukkoneniga (+372 50 66 670, jari.kukkonen@ebs.ee). Executive MBA 19. lennu õppeperioodiks on planeeritud oktoober 2023 kuni märts 2025. 

 

Fotod: Jakob Meier 

MBA 17. lend