SA Estonian Business School
A. Lauteri 3, 10114
Vastuvõtuinfo: +372 665 1340 Rektoraat: +372 665 1300
Estonian Business School in Helsinki
Technopolis Ruoholahti, Hiilikatu 3, 00180
+358 40 844 2840

Töötajad

Õppeosakond

nimi ametikoht e-post telefon
Monika Siiraki Õppeosakonna juhataja monika.siiraki@ebs.ee +372 665 1377
Liina Reimann Vastuvõtuspetsialist liina.reimann@ebs.ee +372 665 1340
Kati Kirsipuu Õppekorralduse spetsialist *Lapsehoolduspuhkusel kati.kirsipuu@ebs.ee  
Maarja Laos Õppekorralduse spetsialist maarja.laos@ebs.ee +372 665 1333
Sheila Süda Õppekonsultant (bakalaureuseõpe) sheila.syda@ebs.ee +372 665 1321
Made Katsević  Õppekonsultant (bakalaureuseõpe)  made.katsevic@ebs.ee +372 6651 334 
Kaisa Lindenburg Õppekonsultant (magistriõpe) kaisa.lindenburg@ebs.ee +372 665 1320
Karmen Harju Õppesekretär karmen.harju@ebs.ee +372 665 1325
Karin Meibaum Õppesekretär karin.meibaum@ebs.ee +372 665 1319
Sami Soinio E-õppe spetsialist sami.soinio@ebs.ee  
Kertu Piiriselg Õppekorralduse spetsialist kertu.piiriselg@ebs.ee +372 6651 326
Anu Sõeruer Õppekorralduse peaspetsialist anu.soeruer@ebs.ee +372 6651 332
Margit Kattai Õppetoolide assistent margit.kattai@ebs.ee +372 665 1344

EBS Helsingi filiaal

nimi ametikoht e-post telefon
Sigrid Lainevee Helsingi filiaali juhataja sigrid.lainevee@ebs.ee +372 665 1354
Liisa Leppävuori Kommunikatsiooni ja vastuvõtu spetsialist liisa.leppavuori@ebshelsinki.fi  +358 40 844 2840
Alli Palojärvi Õppekonsultant alli.palojarvi@ebshelsinki.fi +358 40 847 0031
Essi Sarvela Lapsehoolduspuhkusel* essi.sarvela@ebshelsinki.fi  
Emma Suomalainen Õppepuhkusel* emma.suomalainen@ebshelsinki.fi  

Rahvusvaheliste suhete osakond

nimi ametikoht e-post telefon
Sirli Kalep Rahvusvaheliste suhete osakonna juhataja, rektori nõunik  sirli.kalep@ebs.ee

+372 665 1369

Kerli Grauberg Välissuhete projektijuht kerli.grauberg@ebs.ee +372 665 1314
Liis Leidsaar Välissuhete projektijuht  liis.leidsaar@ebs.ee +372 6651 373

Kommunikatsiooni ja turundusosakond

nimi ametikoht e-post telefon
Helen Siimsen Turundusjuht helen.siimsen@ebs.ee +372 665 1366
Liisa Maide Turunduskommunikatsiooni projektijuht liisa.maide@ebs.ee +372 665 1355

Finants- ja haldusosakond

nimi ametikoht e-post telefon
Tõnu Küttmaa Finants- ja haldusosakonna juhataja tonu.kyttmaa@ebs.ee +372 665 1305

 

Raamatupidamine

nimi ametikoht e-post telefon
Tiina Veikesaar Pearaamatupidaja tiina.veikesaar@ebs.ee +372 665 1306
Relje Vuks Raamatupidaja relje.vuks@ebs.ee +372 665 1304
Maret Kirs Raamatupidaja maret.kirs@ebs.ee +372 665 1304

 

IT-teenistus 

nimi ametikoht e-post telefon
Olev Loitme IT-juht olev.loitme@ebs.ee +372 665 1375
Riho Saamel IT-spetsialist riho.saamel@ebs.ee +372 665 1336

Raamatukogu

nimi ametikoht e-post telefon
Eda Pihu Raamatukogu juhataja eda.pihu@ebs.ee +372 665 1307
Sirje Märss Infospetsialist sirje.marss@ebs.ee +372 665 1308
Elizabeth-Maria Siitam Infospetsialist elizabeth.siitam@ebs.ee  +372 665 1307
Katrin Talvi Infospetsialist katrin.talvi@ebs.ee +372 665 1307
Maarja Malk Infospetsialist maarja.malk@ebs.ee +372 6651 308