a

EBS DOKTORIÕPE ühendab teaduse ettevõtlusega!

Ettevõtlusele ja ärijuhtimisele spetsialiseerunud ülikoolina on EBSi eesmärk ühendada kõrged akadeemilised kompetentsid ettevõtjate reaalsete päriseluliste vajadustega ning seda kaasaja olulisemates valdkondades, milleks on: rohemajandus/keskkonnaressursid, digiarendus ja -lahendused, haridus, tööturg, turundus ja majandus.

Loe edasi
a

EBS Gümnaasium ootab õppima tegusaid põhikoolide lõpetajaid!

Avaldusi sisseastumiskatsetele registreerimiseks 2023/2024 õppeaastal saab esitada kuni 23. märtsini 2023. EBS Gümnaasiumi sisseastumiskatsed toimuvad 26. märtsil 2023 kell 12:00-14:00 EBSi majas Lauteri 3, Tallinn. EBS Gümnaasiumisse võetakse vastu 50 uut õpilast. 

EBS Gümnaasiumis tagame tugeva riikliku gümnaasiumihariduse, kaasaegsed ning tipptasemel ettevõtlusteadmised. Sütitav keskkond ja tegusad noored loovad ettevõtliku elustiili ning väikeklassid tagavad maksimaalse arengu igale õpilasele!
 

EBS GÜMNAASIUMI ÕPPEKAVAD

Loe edasi
a

EBS teadurid Eesti Majandusteaduse Seltsi aastakonverentsil 2023

26.-27. jaanuaril 2023 toimus Eesti Majandusteaduse Seltsi aastakonverents Rakveres, AQVA Hotel & Spa-s.
 

Konverentsi akadeemiliseks fookuseks oli jätkusuutlik energia, kliimamuutused ja energiajulgeolek. Peaettekande tegi Cambridge'i ülikooli jätkusuutlikkuse juhtimise instituudi (CISL) juht ja vanemteadur ning Eesti Keskkonnaministeeriumi rahvusvahelise kliimamuutuste poliitika ja läbirääkimiste nõunik Dr Annela Anger-Kraavi, kelle peamiseks uurimisvaldkonnaks on kliimamuutuste ökonoomika.
 

Loe edasi
Liisi Karindi

EBSi doktorant Liisi Karindi: mitmekultuurilised meeskonnad on kaasaegse ühiskonna normaalsus

„Minu käest on küsitud, kas mul on hiinlastest sõpru. Ma ei mõtle oma lähedastest inimestest kunagi nii, et tema on nüüd hiinlane või too on sakslane või eestlane. Ka mitte mees- või naissõber. Rahvusvahelises kogukonnas olen õppinud hindama inimesi hoopis teiste kriteeriumite alusel,“ sõnab Aasia ekspert, EBSi doktorant ja teadur Liisi Karindi, kelle uurimus keskendub sellele, kuidas kultuuridevahelise pädevuse arendamise kaudu ettevõttele kasu tuua.

Loe edasi
Renee Pesor

Vastustundlikud äripraktikad viivad kõrgema finantstulemuslikkuseni

Vastutustundlikku ettevõtlust on peetud millekski, mis röövib raha, ent ei aita kaasa kasumi teenimisele. Renee Pesori äsja kaitstud doktoritööst selgub aga vastupidine – üldjuhul on ettevõtte sotsiaalse vastutustundlikkuse ja finantstulemuste vahel positiivne seos. „Kasumi teenimine ja maailma paremaks paigaks muutmine ei välista teineteist, vaid on olulised komponendid pikaajalise edu saavutamisel.“

Loe edasi
Background Created with Sketch.
Students Created with Sketch.
2
kampust

Tallinnas ja Helsingis

1400 students 36% välistudengeid 42 riigist
56 doktoranti 12st riigist
462 teaduspublikatsiooni
140 õppejõudu 20% välisõppejõude
5100 vilistlast
33 aastat äriharidust
70+ partner universities in 33 countries
EBSi vilistlaste töötasu on äri- ja juhtimisvaldkonnas võrreldes teiste ülikoolide lõpetanutega kõrgem.
Madis Habakuk

Tagasihoidlikkus on voorus, aga ilma selleta saab elus paremini läbi! 

Madis Habakuk, EBSi asutaja