Sündmus

26 04.24

Kuldse Haba Gala 2024

19:00 - 23:59
Kaja kultuurikeskus • Eduard Vilde tee 118, 12614 Tallinn, Harju maakond
Haba Gala

 

Teatame suure uhkus ja õhinaga, et Kuldse Haba Gala tuleb taas! 

26. aprillil saab EBSi pere taas kokku tulla ja tähistada seda erilist sündmust. Kasuta seda võimalust tunnustada inimesi enda ümber.

 

Õhtu algab tervitusjoogiga, millele järgneb õhtusöök ja põnev meelelahutusprogramm. Ja muidugi ei saa me Kuldse Haba Galat korraldada ilma auhinnatseremooniata!🏆 Pakume teile unustamatut õhtut, nii et haarake oma piletid, kuni neid veel on, et saaksite kindlasti osa sellest imelisest kogemusest.🤩

 

Kuldse Haba Gala kohta: HABA GALA on meie kooli tunnustussündmus, mida korraldab meie Üliõpilasesindus mälestamaks meie kallist professorit Madis Habakukke, EBSi asutajat ja majandusteadlast. See on suurepärane võimalus, suhelda kaas-ebsikatega ja tähistada EBSi väikest, kuid armast kogukonda.

 

Add to Calendar 2024-04-26 19:00:00 2024-04-26 23:59:00 Kuldse Haba Gala 2024   Teatame suure uhkus ja õhinaga, et Kuldse Haba Gala tuleb taas!  26. aprillil saab EBSi pere taas kokku tulla ja tähistada seda erilist sündmust. Kasuta seda võimalust tunnustada inimesi enda ümber.   Õhtu algab tervitusjoogiga, millele järgneb õhtusöök ja põnev meelelahutusprogramm. Ja muidugi ei saa me Kuldse Haba Galat korraldada ilma auhinnatseremooniata!🏆 Pakume teile unustamatut õhtut, nii et haarake oma piletid, kuni neid veel on, et saaksite kindlasti osa sellest imelisest kogemusest.🤩   Kuldse Haba Gala kohta: HABA GALA on meie kooli tunnustussündmus, mida korraldab meie Üliõpilasesindus mälestamaks meie kallist professorit Madis Habakukke, EBSi asutajat ja majandusteadlast. See on suurepärane võimalus, suhelda kaas-ebsikatega ja tähistada EBSi väikest, kuid armast kogukonda.   Kaja kultuurikeskus • Eduard Vilde tee 118, 12614 Tallinn, Harju maakond EBS info@ebs.ee Europe/Tallinn public