September on golfikuu

Kristjan Mesipuu, Heigo Soppe, Ardo Uudmäe
Sügis on EBSis alanud varasemast golfikesksemalt. 21. septembril toimus traditsiooniline EBS Habakuk Cup, mille võitis tiim koosseisus Kristjan Mesipuu, Heigo Soppe, Ardo Uudmäe ja Margus Leiar. 30. septembril aga saavad tunnistused kursuse "Golf for Business" teise lennu lõpetajad.

Sügis on EBSis alanud varasemast golfikesksemalt.

 

21. septembril kogunes 11 tiimi jagu ebsikaid taas Estonian Golf & Country Club’i, et üheskoos tore õhtupoolik veeta ja parim punktimängutulemus välja selgitada. Madisepäevale olid sel aastal eelnenud väga tuulised ja niisked ilmad, kuid ebsikaid ilmataat hoidis ja kinkis meile ilusa tuulevaikse päeva. Golfirajal tunti end hästi ja tagasi ei kiirustatud, nii jõudsid viimased võistlejad alles peale päikeseloojangut Da Vinci golfirestorani külluslikku õhtusööki nautima. Taas olid osalejad toonud kaasa suurepärased loosiauhinnad ja meeleolukalt auhinnatseremoonialt ei lahkunud keegi tühjade kätega.

 

Teise ja kolmanda koha tulemus oli tasavägine – kolmanda koha saavutas 86 punktiga võistkond koosseisus Piia Sandla, Kristi Õng, Tiit Orloff ja Jüri Ross; teiseks tuli tiim, kuhu kuulusid Kairi Vanem, Jaan Kelle, Marko Viirand ja Andrus Kaarelson. Võidukarikale saavad oma nimed kirja Ardo Uudmäe, Heigo Soppe, Margus Leiar ja Kristjan Mesipuu, kelle meeskond sai kirja 95 punkti. Vaata kõiki võistluse tulemusi siit.

 

Võistlejaid said oma löögitäpsuse proovile panna mängu 10. rajal ja avalöögi lõi lipule kõige lähemale Maxime Chardon, kes on ühtlasi kursuse “Golf for Business” juhendaja.

 

Maxime treenib sel sügisel Rae Golfis toredat seltskonda EBSi tudengeid ja vilistlasi, kes 30. septembril oma kursuse lõputunnistuse kätte saavad. “Golf for Business” esimene lend läbis kursuse käesoleva aasta kevadel ning lõpetanud võisid suve juba igapäevaselt golfiväljakutel nautida. Sügisese kursuse vastu oli huvi juba nii suur, et ei piisanud ainult ühest golfiõpetajast. Kasvav huvi golfimängu vastu ja kursusel osalejate kiidusõnad on meid julgustanud juba järgmiseks kevadeks plaane tegema ning kõik, kes on soovinud golfimänguga lähemalt tutvust teha või oma teadmisi värskendada, on väga teretulnud! Kevadise kursuse algusaja täpsustame veel sügissemestri lõpus.

 

Fotod: Kadri Palta

Vaata kogu pildigaleriid võistlusest ja auhinnatseremooniast siit.