Kuidas toimub sisseastumine EBSi?

Sisseastumine
Toome järgnevalt välja olulise info ja kuupäevad, mis puudutavad sisseastumisprotsessi Estonian Business Schooli.

Head sisseastujad!

 

Loodame, et ligi kuu aega väldanud distantsõpe sujub kenasti ja igapäevane rutiin on tasapisi paika loksunud. Hoolimata sellest, et kevad tuli tänavu täiesti teisiti, läheb elu edasi ja loodame, et sügis toob paljud teist just EBSi kõrgharidust omandama. Toome järgnevalt välja olulise info ja kuupäevad, mis puudutavad sisseastumisprotsessi Estonian Business Schooli.

 

Kuidas toimub sisseastumine EBSi?

 • Sügisel õpingute alustamiseks ja EBSi kandideerimiseks tuleb avaldus esitada SAISi keskkonnas. Avalduste esitamise tähtaeg on 24. mai või 5. juuli 2020 vastavalt valitud vestluse kuupäevale. Tutvu õppekavadega EBSi kodulehel ja vali endale välja sobivaim. 
   
 • Kui juhtub, et riigieksamid jäävad sel kevadel ära, saab EBSis sooritada sisseastumiseksamid. Need asendavad riigieksamite tulemusi. Nõutavad sisseastumistingimused igale õppekavale leiad vastuvõtu lehelt. Sisseastumiseksamid toimuvad 26. mail 2020 ja 7. juulil 2020.
   
 • Sisseastumisvestluste ajakava jääb eriolukorra valguses samaks ja vestlused toimuvad 27. mail 2020 ja 8. juulil 2020.
   
 • EBS on valmis nii sisseastumiseksameid kui ka vestlusi läbi viima online-kanalites.
   
 • Ametlik immatrikuleerimine ülikooli saab leida aset peale keskhariduse omandamist bakalaureuseõppesse ja kõrghariduse omandamist magistrõppesse.

Estonian Business Schoolis on õppetöö alates 16. märtsist viidud online-kanalitesse ning sellisel moel oleme valmis ka jätkama kuni Vabariigi Valitsuse vastavate suunisteni.