Esimene keskastmejuhtide arenguprogrammi KAJA lend on lõpetanud!

Esimene keskastmejuhtide arenguprogrammi KAJA lend on lõpetanud!
Keskastmejuhtide arenguprogrammi KAJA esimene lend. Foto: Andrei Ozdoba
EBS Executive Education on alates septembrist 2019 koolitanud avaliku sektori keskastmejuhte arenguprogrammis KAJA. Käesoleva aasta 4. septembril said 75 juhti pidulikul lõpetamisel oma tunnistused.

Avaliku sektori sihtrühma seas tuntud ja tunnustatud keskastmejuhtide arenguprogramm KAJA viib läbi EBS Executive Education Riigi Tugiteenuste Keskuse tellimusel. 

 

KAJA on juhtimisoskuste arendamisele suunatud 10 kuud kestev arenguprogramm. Programmi sisukaid kohtumisi ja mitmekesiseid õppepäevi viivad läbi oma ala tipptegijad ja väärtusliku kogemuspagasiga praktikud. Õppejõududena astuvad teiste hulgas üles nt Annika Arras, Ragnar Siil, Rasmus Kagge, Irene Metsis, Ott Pärna ja Kätlin Alvela

 

Programm sisaldab nii interaktiivses vormis uute teadmise jagamist kui ka erinevaid reflektsiooni võimaldavaid tegevusi, tagasisidet ja individuaalset tuge coaching’u-sessioonide näol.

 

15. septembril alustavad järgmised kolm KAJA gruppi. Gruppide moderaatorid on Peep Aaviksoo, Aires Padar ja Egle Saska

 

Arenguprogrammi KAJA eesmärgiks on suurendada terviklikku ja tõhusat riigivalitsemist läbi keskastmejuhtide kompetentside, ühise väärtusruumi ja asutuste vahelise koostöö kasvu. Tegemist on keskastmejuhi isiklikule arengule suunatud programmiga, kus oluline rõhuasetus on juhi eneseteadlikkuse kasvatamisel, isiklike oskuste analüüsil ja arenguvajaduste määratlemisel.

 

Arenguprogrammi viiakse läbi ühtekuuluvuspoliitika fondide rakenduskava 2014-2020 prioriteetse suuna "Haldusvõimekus" programmi "Inimressursi koolitus ja arendamine" raames ning rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondist ja riigieelarvest omafinantseerimiseks ettenähtud vahenditest.