EBStival 2.0 tõi EBSikad enne uut õppeaastat kokku

EBStival 2.0. Foto: Andrei Ozdoba
EBStival 2.0. Foto: Andrei Ozdoba
28. augustil oli kõigil EBSikatel võimalus osa saada väga meeleolukast sündmusest – EBS Tallinna hoovis toimus kogukonnafestival EBStival.

EBStival toimus teist korda pärast 2018. aastat, kui festival leidis aset EBS 30 programmi raames.

 

Sel korral oli sündmuse eesmärgiks kokku tulla enne uue õppeaasta algust ning avaldada tänu EBSi kogukonnale – tudengitele, töötajatele, vilistlastele, partneritele. EBStivali päev oli tervikuna sündmusterohke ning ainukordne, samal päeval inaugureeriti EBSi uueks rektoriks professor Meelis Kitsing. Festival pani punkti ka esmakursuslastele korraldatud Introweekile.

 

EBStivali meeleolu oli ülev ning rõõm taaskohtumiste üle suur. Esinejatena astusid üles mitmed tuntud artistid nagu EBSi vilistlane Mari-Anna Miller, EBSi tudeng Shira koos ansambliga Around the Sun, Eleryn, ansambel Traffic ja NOËP. Etteastega tegi ka EBSi Kammerkoor, kes ootab enda ridadesse kõiki lauluhuvilisi EBSikaid! Õhtut juhtis näitleja Sander Rebane.

 

Lisaks muusikalistele meelelahutajatele oli festivalialal avatud ka messiala, kus sai tutvuda EBSi poolt pakutavaga: magistriõpe, bakalaureuseõpe, EBS Gümnaasium, EBS Executive Education, EBS Äriinkubaator, vilistlassuhted, Tallinna ja Helsingi filiaalide üliõpilasesindused, EBS Kammerkoor.

 

Osavõtjaid oli festivalil rohkesti ja selle üle rõõmustab EBS väga. EBStivali peakorraldaja Liisa Maide: “Mul on hea meel, et EBStivalist võttis osa ligi 500 inimest. See on ainulaadne üritus, kus omavahel kohtuvad kõik, kellele EBS on olnud mõnel nende eluetapil partneriks. Rõõm on tõdeda, et EBSikad hoiavad kokku ja naudivad koos olemist.”

 

Juhul kui Sul ei õnnestunud EBStivalist osa saada, siis EBSi uksed on alati avatud!

 

Aitäh kõigile osalejatele ja esinejatele!

 

Rohkem fotosid EBStivalist saab vaadata siit.

Videokokkuvõtet näeb EBSi youtube'i kanalist siit.