Eesti president Startup Wise Guys ja EBS kutsel külas

a

EBS seisab pühendunult kõrgetasemelise ärihariduse pakkumise, ettevõtliku mõtteviisi arendamise ning tulevaste juhtide tipptaseme ja ettevõtlusinnovatsiooni edendamist eest. Suurepärase näitena selles vallas toimus täna, 4. augustil 2023 EBSis Startup Wise Guys eestvedamisel noori rahvusvahelisi ettevõtlushuvilisi koondav üritus “Future generation Estonia”.
 

Dünaamilise kohtumis- ja õppimisplatvormina pakkus üritus mitmeid kaasahaaravaid tegevusi ning diskussioone.  Osalejatel oli võimalus saada ülevaade uusimatest suundumustest ja võimalustest ettevõtluses läbi SWG meeskonna esitluse, kes on tuntud oma valdkonna ekspertiisi poolest. Samuti kuulati mõjuvat ettekannet Eestist, mis tõi esile riigi tugevused, paigutades selle ideaalseks keskkonnaks lootustandvate ettevõtjate ambitsioonide kujundamiseks. Ürituse tipphetkeks kujunes aga diskussioon teemal "Kuidas muuta Eestit veelgi ettevõtjasõbralikumaks tulevaste põlvkondade vaatest?". Osalejad arutlesid innovaatiliste strateegiate ja ideede üle, kuidas edendada riigi ettevõtlusökosüsteemi.
 

Eriline au oli üritusel võõrustada Eesti Vabariigi presidenti, Alar Karist: "Noorte ettevõtjate suvelaagrit, mille käivitas Startup Wise Guys, juhivad kaks peamist eesmärki: jagada noortele teadmisi ja oskusi iduettevõtluse valdkonnas ning tutvustada Eestit kui mõjukate ükssarvikute kasvukeskkonda. Osalejad valiti välja 600 noore hulgast. Kõige entusiastlikumad neist jõudsid Tallinna. Kohal on esindajad 13 riigist. Diskussiooni käigus sain kuulda, kuidas Eesti näib noortele brasiillastele, jaapanlastele või kasahhidele. Nende mulje on erksam kui me siin Eestis arvaksime. Selgitasin, et Eesti edulugusid ei saa alati otse üle võtta. Need võivad olla inspiratsiooniks, kuid igal riigil on midagi unikaalset ja erilist, mida uus põlvkond, täis sihikindlust, kindlasti saavutab."
 

Toimunud üritus rõhutab EBSi pühendumust ettevõtliku vaimu arendamisel noorte visionääride seas, aidates sellega kaasa Eesti majanduskasvule ja innovatsioonile. Üritus avas koostöövõimalusi, soodustas kogemuste jagamist, edendas võrgustumist ja ideede vahetamist erinevate riikide vahel.

 

Suur tänu, Startup Wise Guys, koostöö eest!