EBS Homecoming 2023

Homecoming
EBS on siiralt uhke oma suure, iga aastaga üha täieneva vilistlaskonna üle. Olgu ajad millised tahes, on meie suurim rikkus meie ebsikad, vilistlased. EBS 35 tähistamise raames on kahel õhtul novembris, 14.–15. novembril EBSi uksed avatud kõigile meie koolis õppinutele – toimub EBS Homecoming. See üritus ei tähenda mitte ainult avatud uksi, see on võimalus kokku saada vanade sõpradega, taaselustada ilusaid mälestusi ja luua uusi.

Mõlemal õhtul on võimalik vaadata EBS raamatukogu poolt kokku pandud EBS 35. aastapäevale pühendatud erinäitust (EBS raamatukogu lugemissaalis, ruum 234), kohtuda armastatud õppejõudude ja õpetajatega ("Õpetajate tuba", ruum 416), kursuse- ja klassikohtumiseks on avatud õpperuumid (4. korrusel), avatud on vilistlaste ideeala (4. korrusel), pop-up tudengikohvik (4. korrusel) ning toimub EBS merch pop-up müük (fuajees).

 

14. novembril toimuvad lisaks majatuurid (alguspunkt fuajees), Hardo Pajula loeng "Süvapsühholoogia ristiisa" (ruumis 415), saab vaadata EBS Kammerkoori proovi (ruumis 413) ning kuulata EBS Kammerkoori kontserti (ruumis 413).

 

15. novembril on lisavõimaluseks lüüa kaasa EBS Homecoming challenge’il – EBSi üliõpilasesinduse ja EBS Spordiklubi poolt korraldatud läbi maja kulgeval mini-golfi ja viktoriini kombineeritud võistlusel.

 

Peatse taaskohtumiseni!

 

Täpsem teave sündmuse kohta ja registreerumine siit.