Uus kursus AI rakendusvõimalustest äris stardib mais

a

AI tööriistade laialdane levik võib tunduda segadusttekitav, ent AI tehnoloogia teadliku ja nutika kasutamise abil on võimalik suurendada ettevõtte efektiivsust, konkurentsivõimet ja majandustulemusi. Hetkel on teadmised tehisintellekti ning selle praktilise rakendamise võimaluste kohta kas puudulikud või pealiskaudsed, seega võimaldame spetsialistidele laialdast arusaama AI kontseptsioonidest, tööriistadest ja kasutusvõimalustest.
 

Kursuse eesmärk on sillutada seda teadmistelõhet, pakkudes spetsialistidele laialdast arusaama AI kontseptsioonidest, tööriistadest ja kasutusvõimalustest. Kursus on välja töötatud koos tehisintellekti valdkonna spetsialistidega Eestis, et muuta programm praktiliseks, arusaadavaks ning rakenduslikuks, olenemata osaleja varasemast kogemusest selles valdkonnas. 
 

Kursus keskendub AI põhikontseptsioonide mõistmisele ning AI tööriistade kasutamisele, mis aitavad ettevõtetel tõsta oma efektiivsust ning konkurentsivõimet. Kursuse praktiline pool võimaldab osalejatel tutvuda ajakohaste tehnikatega, kuidas tehisintellekti tööriistade abil näiteks ettevõtte kodulehte optimeerida, äristrateegiat planeerida või tulusaid turunduskampaaniaid luua. Kursuse jooksul käsitletakse erinevaid AI rakendusi, peamiselt ChatGPT-d, kuid ka muid lahendusi, nagu näiteks DALL-E 2, Beautiful.ai, Otter.ai, Copy.ai, Flair.ai, jms.
 

Kursus on jaotatud mooduliteks, mis katavad erinevaid teemasid alates tehisintellekti arengust ja põhikontseptsioonidest kuni reaalsete rakendusalade näideteni välja. Lisaks on suur rõhk praktilistel õppematerjalidel, mida saab rakendada koheselt. Kursuse lõpuks lahendavad osalejad reaalse äriprojekti AI abil ning presenteerivad seda teistele osalejatele.
 

Kohale on kutsutud keynote speakers formaadis valdkonna eksperdid, kes annavad praktilisi nõuandeid ja jagavad oma kogemusi AI valdkonnas. Keynote speakers nimekirjas on näiteks Kristjan Korjus, Karen K. Burns, Priit Kallas, Sandra Reivik, Taivo Pungas, Harry Liimal jt. 
 

Kursuse toimumise ajad
Nädal 1: 3. mai kell 14.00-17.15
Nädal 2: 10. mai kell 14.00-17.15 
Nädal 3: 17. mai kell 14.00-17.15
Nädal 4: 31. mai kell 14.00-17.15
 

Varajase registreeruja hind 559 € kehtib kuni 10. aprillini. 
Alates 11. aprillist on hind 679 €. 
 

Tutvu täpsema programmiga ja registreeru SIIN