Royals CUP, hoia alt – EBSikad tulevad! 

EBSi delegatsioon Royals Cupil 2019
EBSi Üliõpilasesindus sai kutse osaleda Euroopa ärikoolide suurimal rahvusvahelisel spordi võistlusel ROYALS CUP Maastrichtis Hollandis, mis toimub 2.-5. maini. ROYALS CUP on iga-aastane spordi ja värbamissündmus, mis toob Maastrichti kolmeks päevaks kokku ärikoolide üliõpilased kogu Euroopast.

Võõrustajaks on Maastricht Ülikooli Äri- ja Majanduskooli Üliõpilasesindus, kes paneb 8s erinevas spordivaldkonnas võistlema ligi 700 üliõpilast 15+ ärikoolist üle Euroopa.  

 

Paralleelselt spordivõistlustega toimub ka üliõpilaste värbamisele suunatud ettevõtete laat (company fair), kus nimekad ettevõtted kutsuvad huvitatud üliõpilased enda juurde praktikale ja tööle.  Käesoleval aastal otsivad omale töötajaid nt Deloitte, Lindt, Innogy Consulting ja Red Bull, varasematel aastatel ka näiteks Vodafone ja Tinder.

 

EBSi esindus on kutsutud osalema sündmusele esimest korda. „On märkimisväärne, et sündmusel saavad osalevad vaid kutsutud ülikoolid, ning mul on hea meel, et meie ettevõtlikku ja sportlikku vaimu on märgatud ka piiritagant,“ ütleb Karmen. Kotter lisab, et eesmärgiks on ka tihedamate suhete loomine teiste ärikoolidega just üliõpilasesinduse tasandil ning võimalikke rahvusvahelisi ühisprojekte silmas pidades. 

 

EBSi esindavad Üliõpilasesinduse spordivalkonna juhi Karmen Kotteri eestvedamisel Martin Mee, Arles Krämann, Davor Tamm, Eliisabeth Leheste, Elisabeth Viilas, Elis-Helen Starkopf, Fredi Ivask, Jürgen Jürgenson, Jussi Arponen, Kaisa Pilnik, Karl Madissoon, Kaspar Alumaa, Ken Põldis, Kert Kaspar Tammaru, Kevin Äkke, Kirke Tedrema, Kristofer Kartau, Laura Vähk, Liza  Jermakova, Marie Heleen Lisette Kikkas, Markus Lee Kitsing, Michael Sander, Mikko Junttila, Oliver Nurmik, Pavel Fedorenko, Rachel Sudds, Rain Kivimägi, Randy Padar, Sandra Paulberg, Siimeon Elias Pilli, Sutton Bremner, Waltter Juhani August Onnela. 

 

EBSi Üliõpilasesinduse käekäigul saab silma peal hoida meie Instagrammi konto kaudu - @estonianbusinessschool!