Kas oled valmis maailma muutma või jääd selleks, keda muudetakse?

Uus maailm vajab uue mõttemaailmaga juhte!
EBSi uus magistriprogramm keskendub tulevikumaailma väljakutsetele. Kuidas panustada ühiskonda ja elukeskkonda, olles samal ajal suurepärane juht ja edukas ettevõtja?

Esimesena Eestis pakub EBS uuel õppeaastal magistriprogrammi, mis valmistab ette juhte, kes on valmis lahendama tulevikumaailma väljakutseid. Vajadus tegeleda lisaks kasumi teenimisele ühiskondlike, keskkondlike ja muutuva majanduse probleemidega on saanud ettevõtluse vältimatuks osaks – tihti puuduvad juhtidel selleks aga vajalikud oskused.

 

Eesti vanima äriülikooli värske magistriprogramm "Äriinnovatsioon muutuvas majanduses" valmistab ette juhte, kes on valmis muutuva maailmaga rinda pistma. Lisaks suurepärastele juhi- ja ärioskustele annab uus programm teadmised sellest, kuidas kasumliku ettevõtluse kaudu panustada ühiskonda ja elukeskkonda.

 

Loome koos parema maailma!

 

Et panustada uude ja paremasse maailma, paneb EBS sügissemestril parimatele kandidaatidele välja stipendiumid. Stipendiumi eraldamine otsustatakse vastavalt kandidaadi nägemusele ja ideedele, kuidas tulevikuühiskonda parandada.  

 

Kas oled valmis ise maailma muutma või jääd selleks, keda muudetakse? Uuri lähemalt, mida on EBSi innovaatilisel magistriõppel sulle pakkuda siit