Eesti Õpilasfirmade laadalt EBS Gümnaasiumi õpilasfirmadele kaks eripreemiat!

a

11.-12. veebruaril 2023 toimus traditsiooniline Eesti Õpilasfirmade laat Kristiine ja Rocca al Mare keskustes. Projektis osales ligi 260 õpilas- ja minifirmat  ning laadal esindatud toodete valik ulatus seinast seina. Õpilas- ja minifirmade laadal müüdud toodete arvu järgi võib järeldada, et ka ostjate huvi oli suur - õpilasfirmade laada kogu käive oli kokku ligi 21 400 eurot! 
 

Lisaks aktiivsele müügitegevusele, võistlesid laadale tulnud õpilasfirmad mitmes erinevas valdkonnas ja tunnustuskategoorias. Rõõm on tõdeda, et ka EBS Gümnaasiumi koolinoored olid oma toodetega kenasti esindatud. Samuti käis EBS Ülikool laadal koolinoori innustamas andes välja omapoolse eripreemia "Be Ready".

 

Õnnitleme EBS Gümnaasiumi noori:
ÕF LINKY / Edumus School eripreemia
ÕF CELYS / Laada vastutustundlik ettevõte

 

Õnntileme EBS Ülikooli eripreemia "Be ready" võitjaid:
ÕF RÄNET
ÕF HILK

 

Eripreemia "Be ready" raames kinkis EBS Ülikool noortele ettevõtlus- ja juhtimisalaseid ülikooliteadmisi. Tasuta stipendium mahus 6 EAP vabalt valitud bakalaureuseõppe esimese õppeaasta kursustele.
 

EBS Ülikool tunnustab kõiki silmapaistvaid õpilasfirmasid ning innustab noori tarkade ettevõtlusalaste valikutega jätkama!​​​​​​