21. sajand võiks olla naisettevõtjate sajand

Ester Eomois, Marion Teder, Siiri Liiva
EBSi podcast Satelliit on suvevaheajalt tagasi ning hooaja esimesteks saatekülalisteks on Ester Eomois ja Marion Teder. Kui tõsiselt tänases ärimaailmas naisettevõtjatesse suhtutakse ning kas ettevõtlusega algust tehes on üldse vahet, oled sa naine või mees? Nendel teemadel vestleb külalistega saatejuht Siiri Liiva.

EBSi podcast Satelliit on suvevaheajalt tagasi ning hooaja esimesteks saatekülalisteks on Ester Eomois ja Marion Teder

Järjest rohkem naisi tegeleb palgatöö asemel ettevõtlusega ja on kanda kinnitanud ka meeste pärusmaaks peetud IT- ja finantsalal. Ent ometi on ettevõtete omanikest vaid 30% ja idufirmade asutajatest naised. Kui tõsiselt tänases ärimaailmas naisettevõtjatesse suhtutakse, missuguste väljakutsetega Ester ja Marion ise ettevõtjatena on pidanud kokku puutuma ning kas ettevõtlusega algust tehes on üldse vahet, oled sa naine või mees? Nendel teemadel vestleb külalistega saatejuht Siiri Liiva.

 

Ester Eomoisi soovitused:

 

Marion Tederi soovitused:

Ester Eomois on EBSi juhtimise ja eestvedamise õppejõud, EBSi juhtide koolituskeskuse tervishoiujuhtide arenguprogrammi looja ja koolitaja. Ester tegeleb praegu ka telemeditsiini ettevõtte Viveo platvormi globaalse arendamisega ja on Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni president.

Marion Teder on EBSi vilistlane ja ettevõtja, uuendusliku hooldusplatvormi CareMate looja. Käesoleval aastal valiti Marion aasta nooreks naisettevõtjaks.

 

Kuula podcast’i: Youtube’isSpotify’s ja Apple Podcasts'is.