Sündmus

17 08.22

Strateegilise kommunikatsiooni nanokraad alustab

17.08.2022 10:00 - 14.10.2022 17:00
Estonian Business School, Lauteri 3, Tallinn

Üheksa nädalat vältav kommunikatsiooni teemaline inglise keelne nanokraad annab põhjaliku arusaamise strateegilisest kommunikatsioonist ning selle olulistest komponentidest lisaks saavad osalised  ülesannete kaudu praktilise õppimiskogemuse. Nano eesmärk on valmistada turundushuvilisi õpilasi ette kasutama ja rakendama professionaalse suhtluse tehnikaid, meediat ja tööriistu.

Kaasaegse ärikommunikatsiooni maastik on viimastel aastatel radikaalselt muutunud. Nii väliskommunikatsioon avalikkuse, sidusrühmade ja ühiskonnaga laiemalt kui ka sisekommunikatsioon ettevõtte töötajatega nõuavad selle uue keskkonna valgustatud mõistmist ning eduka teavitamise ja teabevahetuse meetodite valdamist.

See viiest kursusest koosnev ning reedeti toimuv kommunikatsioonimoodul annab osalejatele selle uue keskkonna tausta ja kogemuse kaasaegsete tööriistade ja tehnikatega, neid eesmärke edukalt täita.

 

Klassiruumi kohtumised toimuvad reedeti perioodil 18.august kuni 14. oktoober. Esimene kohtumine (18.08) on neljapäeval!

Nanokraad koosnev viiest kursusest.

  • Sisekommunikatsioon - 16 ak/h klassiruumis + iseseisev õpe. 
  • Branding - 16 ak/h klassiruumis + iseseisev õpe. 
  • PR ja meediasuhted- 24 ak/h  klassiruumis + iseseisev õpe
  • Sisuloomine - 16ak/h klassiruumis + iseseisev õpe.

Õppimine toimub 25-liikmelises grupis koos EBS magistritudengitega. Õpingud toimuvad nii klassiruumis kui ka isesesiva tööna (kodutööd, grupitööd, ettekanded jmt). Iga kursus lõppeb kursuse lõpuprojektiga. Mooduli lõpetaja saab nanokraadi tunnistuse, ning 15 ainepunkti, mida on võimalik üle kanda ka magistriõppesse kui on soov tulevikus õpinguid magistritasemel jätkata. Nanokraadile registeerumise eelduseks on bakalaureuse kraad..

Loe täpsemalt siit

 

Registreerimine algab my.ebs.ee kaudu 01.07.2022.
Juhul, kui sa ei ole EBSI vilistlane siis palun lepi kokku online konsultatsiooni juunis, juuli esimesel poolel või augusti alguses. Registreeru vestlusele

Registreeruda saab kuni 72 h enne nanomooduli esimest loengut või kuni vabade kohtade olemasoluni. Soovitame kiirustada. 

 

Add to Calendar 2022-08-17 10:00:00 2022-10-14 17:00:00 Strateegilise kommunikatsiooni nanokraad alustab Üheksa nädalat vältav kommunikatsiooni teemaline inglise keelne nanokraad annab põhjaliku arusaamise strateegilisest kommunikatsioonist ning selle olulistest komponentidest lisaks saavad osalised  ülesannete kaudu praktilise õppimiskogemuse. Nano eesmärk on valmistada turundushuvilisi õpilasi ette kasutama ja rakendama professionaalse suhtluse tehnikaid, meediat ja tööriistu. Kaasaegse ärikommunikatsiooni maastik on viimastel aastatel radikaalselt muutunud. Nii väliskommunikatsioon avalikkuse, sidusrühmade ja ühiskonnaga laiemalt kui ka sisekommunikatsioon ettevõtte töötajatega nõuavad selle uue keskkonna valgustatud mõistmist ning eduka teavitamise ja teabevahetuse meetodite valdamist. See viiest kursusest koosnev ning reedeti toimuv kommunikatsioonimoodul annab osalejatele selle uue keskkonna tausta ja kogemuse kaasaegsete tööriistade ja tehnikatega, neid eesmärke edukalt täita.   Klassiruumi kohtumised toimuvad reedeti perioodil 18.august kuni 14. oktoober. Esimene kohtumine (18.08) on neljapäeval! Nanokraad koosnev viiest kursusest. Sisekommunikatsioon - 16 ak/h klassiruumis + iseseisev õpe.  Branding - 16 ak/h klassiruumis + iseseisev õpe.  PR ja meediasuhted- 24 ak/h  klassiruumis + iseseisev õpe Sisuloomine - 16ak/h klassiruumis + iseseisev õpe. Õppimine toimub 25-liikmelises grupis koos EBS magistritudengitega. Õpingud toimuvad nii klassiruumis kui ka isesesiva tööna (kodutööd, grupitööd, ettekanded jmt). Iga kursus lõppeb kursuse lõpuprojektiga. Mooduli lõpetaja saab nanokraadi tunnistuse, ning 15 ainepunkti, mida on võimalik üle kanda ka magistriõppesse kui on soov tulevikus õpinguid magistritasemel jätkata. Nanokraadile registeerumise eelduseks on bakalaureuse kraad.. Loe täpsemalt siit   Registreerimine algab my.ebs.ee kaudu 01.07.2022. Juhul, kui sa ei ole EBSI vilistlane siis palun lepi kokku online konsultatsiooni juunis, juuli esimesel poolel või augusti alguses. Registreeru vestlusele Registreeruda saab kuni 72 h enne nanomooduli esimest loengut või kuni vabade kohtade olemasoluni. Soovitame kiirustada.    Estonian Business School, Lauteri 3, Tallinn EBS info@ebs.ee Europe/Tallinn public