Sündmus

22 04.20

Rupert Sheldrake'i loeng ''Looduse tagasitulek''

18:00 - 20:00
YouTube

22. aprillil kell 18 pidi Rupert Sheldrake Estonian Business School’i aulas pidama loengu ''Looduse tagasitulek'', kuid lähtuvalt ülemaailmsest eriolukorrast on loeng kolinud YouTube'i.

 

Kuula algusega kell 18 siit maailmakuulsa bioloogi Rupert Sheldrake'i mõtistklusi, kus ta selgitab oma ideede allikaid ja muuhulgas ka seda, miks langeb neile üllatavalt sageli osaks nii valuline reaktsioon. Loengul on eestikeelsed subtiitrid. 
 

Veebruari lõpus ilmus eesti keeles Cambridge'i biokeemiku Rupert Sheldrake'i raamat ''Teadus ja vaimne praktika''. Autor väidab oma teoses, et teaduse ja religiooni vastandamine kujutab endast iganenud kaksikjaotust. Sheldrake'i sõnul on kõikidel religioonidel oma vaimsed harjutused ning viimasel paarikümnel aastal on üha suurem hulk teadlasi hakanud nende vastu huvi tundma.

Sheldrake'i hinnangul on rohked teadusuuringud näidanud, et religioossed ja vaimsed praktikad avaldavad positiivset mõju, mis väljendub paremas füüsilises ja vaimses tervises, väiksemas vastuvõtlikkuses depressioonile ja pikemas elueas.

 

Add to Calendar 2020-04-22 18:00:00 2020-04-22 20:00:00 Rupert Sheldrake'i loeng ''Looduse tagasitulek'' 22. aprillil kell 18 pidi Rupert Sheldrake Estonian Business School’i aulas pidama loengu ''Looduse tagasitulek'', kuid lähtuvalt ülemaailmsest eriolukorrast on loeng kolinud YouTube'i.   Kuula algusega kell 18 siit maailmakuulsa bioloogi Rupert Sheldrake'i mõtistklusi, kus ta selgitab oma ideede allikaid ja muuhulgas ka seda, miks langeb neile üllatavalt sageli osaks nii valuline reaktsioon. Loengul on eestikeelsed subtiitrid.    Veebruari lõpus ilmus eesti keeles Cambridge'i biokeemiku Rupert Sheldrake'i raamat ''Teadus ja vaimne praktika''. Autor väidab oma teoses, et teaduse ja religiooni vastandamine kujutab endast iganenud kaksikjaotust. Sheldrake'i sõnul on kõikidel religioonidel oma vaimsed harjutused ning viimasel paarikümnel aastal on üha suurem hulk teadlasi hakanud nende vastu huvi tundma. Sheldrake'i hinnangul on rohked teadusuuringud näidanud, et religioossed ja vaimsed praktikad avaldavad positiivset mõju, mis väljendub paremas füüsilises ja vaimses tervises, väiksemas vastuvõtlikkuses depressioonile ja pikemas elueas.   YouTube EBS info@ebs.ee Europe/Tallinn public