Sündmus

08 09.23

Õppejõudude ja doktorantide töötuba "Uurimistöö rahvusvahelises äris"

09:00 - 17:00
a

Olete oodatud õppejõududele ja doktorantidele suunatud töötuppa teemal "Uurimistöö rahvusvahelises äris", mille läbiviijaks on professor Markus Pudelko. 

 

Osalejad: Töötuba on suunatud eelkõige teadlastele ja doktorantidele Eestis, kuid ka teised huvitatud akadeemikud on teretulnud. 
Toimumiskoht: Estonian Business School.
Aeg: 8. september 2023.
Registreerimine: hiljemalt 1. september 2023.
Registreerumine Google'i vormikaudu: https://forms.gle/gf2DWQqp9HUvtTcm8
Kontakt: Gaygysyz Ashyrov (korraldaja), vanemteadur Estonian Business School; gaygysyz.ashyrov@ebs.ee

Töötuba toimub inglise keeles.

Töötuba koosneb kolmest sessioonist:

 • Ettekanne professor Markus Pudelkolt tema hiljutisest uurimisprojektist "Mitmekultuuriliste ja mitmekeelsete sidusussprotsessid". See on suurepärane võimalus kuulda tema teadustegevusest, mis omakorda stimuleeriks väärtuslikke arutelusid ja inspireeriks edasisi uurimistöid. 
 • Seminar uurimustööde avaldamisest  kõrgetasemelistes rahvusvahelistes teadusajakirjades. Seminar pakub väärtuslikke teadmisi teadustöö avaldamisprotsessi kohta, aidates doktorantidel ja õppejõududel suurendada oma uurimistöö nähtavust ja mõju. Professor Pudelko teadmised selles valdkonnas on väga väärtuslikud.
 • Isiklikud kohtumised noorte teadlastega. Usume, et üks-ühele suhtluse võimaldamine tunnustatud teadlaste nagu Markus Pudelko ja meie noorte teadlaste vahel on äärmiselt kasulik. Selleks on vajalik täiendav registreerimine aja eraldamiseks.

Markus Pudelko on täisprofessor ja rahvusvahelise äri osakonna juhataja Tübingeni Ülikooli Majandus- ja Ärikoolis, mis on üks vanimaid (asutatud 1477) ja prestiižsemaid ülikoole Saksamaal. ABS-i edetabeli järgi on ta avaldanud artikleid mainekates väljaannetes, nagu Academy of Management Journal, Journal of International Business Studies, Human Resource Management Journal). Tema uurimisvaldkonnad on:

 • Tütarettevõtete peakorterite suhted
 • Rahvusvahelised meeskonnad
 • Keele mõju rahvusvahelisele äritegevusele
 • Usaldus
 • Rahvusvaheline ja võrdlev personalijuhtimine
 • (HR) juhtimise tavade konvergents vs divergents
 • Jaapani (HR) juhtimine
 • Kultuuridevaheline juhtimine
Add to Calendar 2023-09-08 09:00:00 2023-09-08 17:00:00 Õppejõudude ja doktorantide töötuba "Uurimistöö rahvusvahelises äris" Olete oodatud õppejõududele ja doktorantidele suunatud töötuppa teemal "Uurimistöö rahvusvahelises äris", mille läbiviijaks on professor Markus Pudelko.    Osalejad: Töötuba on suunatud eelkõige teadlastele ja doktorantidele Eestis, kuid ka teised huvitatud akadeemikud on teretulnud. Toimumiskoht: Estonian Business School.Aeg: 8. september 2023.Registreerimine: hiljemalt 1. september 2023.Registreerumine Google'i vormikaudu: https://forms.gle/gf2DWQqp9HUvtTcm8Kontakt: Gaygysyz Ashyrov (korraldaja), vanemteadur Estonian Business School; gaygysyz.ashyrov@ebs.ee Töötuba toimub inglise keeles. Töötuba koosneb kolmest sessioonist: Ettekanne professor Markus Pudelkolt tema hiljutisest uurimisprojektist "Mitmekultuuriliste ja mitmekeelsete sidusussprotsessid". See on suurepärane võimalus kuulda tema teadustegevusest, mis omakorda stimuleeriks väärtuslikke arutelusid ja inspireeriks edasisi uurimistöid.  Seminar uurimustööde avaldamisest  kõrgetasemelistes rahvusvahelistes teadusajakirjades. Seminar pakub väärtuslikke teadmisi teadustöö avaldamisprotsessi kohta, aidates doktorantidel ja õppejõududel suurendada oma uurimistöö nähtavust ja mõju. Professor Pudelko teadmised selles valdkonnas on väga väärtuslikud. Isiklikud kohtumised noorte teadlastega. Usume, et üks-ühele suhtluse võimaldamine tunnustatud teadlaste nagu Markus Pudelko ja meie noorte teadlaste vahel on äärmiselt kasulik. Selleks on vajalik täiendav registreerimine aja eraldamiseks. Markus Pudelko on täisprofessor ja rahvusvahelise äri osakonna juhataja Tübingeni Ülikooli Majandus- ja Ärikoolis, mis on üks vanimaid (asutatud 1477) ja prestiižsemaid ülikoole Saksamaal. ABS-i edetabeli järgi on ta avaldanud artikleid mainekates väljaannetes, nagu Academy of Management Journal, Journal of International Business Studies, Human Resource Management Journal). Tema uurimisvaldkonnad on: Tütarettevõtete peakorterite suhted Rahvusvahelised meeskonnad Keele mõju rahvusvahelisele äritegevusele Usaldus Rahvusvaheline ja võrdlev personalijuhtimine (HR) juhtimise tavade konvergents vs divergents Jaapani (HR) juhtimine Kultuuridevaheline juhtimine EBS info@ebs.ee Europe/Tallinn public