Sündmus

07 12.23

EBS 35 gala

07.12.2023 19:00 - 08.12.2023 02:00
Eesti Kontsert • Estonia puiestee 4, 10148 Tallinn, Harju maakond
gala

Estonian Business School kutsub kõiki vilistlasi, üliõpilasi, endisi ja praeguseid töötajaid ning häid koostööpartnereid kooli 35. aastapäevale pühendatud pidulikule galale.

Kihisevat tervitusjooki ning maitsemeeli paitavaid gurmeesuupisteid nautides leiavad aset ebsikate rõõmsad taaskohtumised.

Sära ja elegantsi pakkuv õhtu toob lavale ka unikaalse EBSi kogukonnale pühendatud kontsertlavastuse „See on alles algus“.

Õhtut juhivad karismaatilised Franz Malmsten ja Rahel Ollisaar ning on ka põhjust oma tantsuliigutusi lihvida - meiega on Lexsoul Dancemachine. Plaate keerutab DJ Britiimpeerium. 

 

Programm:

  • 19:00 - avame uksed, vastuvõtt
  • 20.00 - kontsertlavastus „See on alles algus“

Lavastaja: Veiko Tubin
Koreograaf: Ingmar Jõela
Muusikaline juht: Aleksandr Žedeljov
Loovjuht: Sten Õitspuu
Laval: Anett Kulbin, EBS Kammerkoor & teised

 

Oleme kogenud mitmeid hetki oma isiklikul teekonnal. Need võivad silmapilgul tunduda triviaalselt möödunud nostalgiliste meenutustena. Vahel aga on need hetked midagi palju enamat - mõne uue unistuse sünnipaigad, millest kasvab visioon ja omakorda teotahe. Need on hetked enne läbimurret, mis viivad inimesi, ühiskonda ning maailma muutva innovatsioonini. Mitte pelgalt sõnades, vaid tegudes! Iga väikene hetk on millegi suure algus ja ebsikad on nende hetkede tõukejõuks!

 

Gala riietus: pidulik

 

Piletite hulk on piiratud!

Add to Calendar 2023-12-07 19:00:00 2023-12-08 02:00:00 EBS 35 gala Estonian Business School kutsub kõiki vilistlasi, üliõpilasi, endisi ja praeguseid töötajaid ning häid koostööpartnereid kooli 35. aastapäevale pühendatud pidulikule galale. Kihisevat tervitusjooki ning maitsemeeli paitavaid gurmeesuupisteid nautides leiavad aset ebsikate rõõmsad taaskohtumised. Sära ja elegantsi pakkuv õhtu toob lavale ka unikaalse EBSi kogukonnale pühendatud kontsertlavastuse „See on alles algus“. Õhtut juhivad karismaatilised Franz Malmsten ja Rahel Ollisaar ning on ka põhjust oma tantsuliigutusi lihvida - meiega on Lexsoul Dancemachine. Plaate keerutab DJ Britiimpeerium.    Programm: 19:00 - avame uksed, vastuvõtt 20.00 - kontsertlavastus „See on alles algus“ Lavastaja: Veiko Tubin Koreograaf: Ingmar Jõela Muusikaline juht: Aleksandr Žedeljov Loovjuht: Sten Õitspuu Laval: Anett Kulbin, EBS Kammerkoor & teised   Oleme kogenud mitmeid hetki oma isiklikul teekonnal. Need võivad silmapilgul tunduda triviaalselt möödunud nostalgiliste meenutustena. Vahel aga on need hetked midagi palju enamat - mõne uue unistuse sünnipaigad, millest kasvab visioon ja omakorda teotahe. Need on hetked enne läbimurret, mis viivad inimesi, ühiskonda ning maailma muutva innovatsioonini. Mitte pelgalt sõnades, vaid tegudes! Iga väikene hetk on millegi suure algus ja ebsikad on nende hetkede tõukejõuks!   Gala riietus: pidulik   Piletite hulk on piiratud! Eesti Kontsert • Estonia puiestee 4, 10148 Tallinn, Harju maakond EBS info@ebs.ee Europe/Tallinn public