Sündmus

23 04.24

Doktoriõppe veebiseminar

13:00 - 14:00
Lauteri 3, Tallinn
a

Tule ja avasta akadeemia maailm meie doktoriõppe veebiseminaril!
See on ainulaadne võimalus tutvuda lähemalt meie doktoriõppe programmiga. Interaktiivne sessioon on mõeldud kõigile, kes soovivad laiendada oma teadmisi ja saada osa meie akadeemilisest kogukonnast, pakkudes põhjalikku ülevaadet meie õppejõudude juhitavast tipptasemel teadustööst. Veebiseminar on suurepärane võimalus kõigile tulevastele doktorantidele, kes soovivad süveneda oma valitud uurimisvaldkonda, saada inspiratsiooni ja luua kontakte teadusringkondades. Meie programm pakub tugevat alust nii teadustööks kui ka akadeemiliseks karjääriks, toetades üliõpilaste ambitsioone ja akadeemilisi püüdlusi.

 

Miks veebiseminaril osaleda?

  • Siin on võimalik tutvuda meie doktoriõppeprogrammi olemuse ja praktiliste aspektidega.
  • Webinaril kõnelevad meie õppejõudud teadustöö teemadel.
  • Samuti on võimalik esitada küsimusi vastuvõtu ja doktoriõpingute kohta.

Julgustame osalejaid veebiseminariks valmistuma, saates küsimused ette aadressil doctoral@ebs.ee. Nõnda suudame tagada, et huvipakkuvad teemad saavad kõik kajastatud. EBSi doktoriõppe kohta on võimalik rohkem lugeda ka meie kodulehelt siin.
 

Ootame huvilisi rõõmuga liituma meie teaduskogukonnaga!

Add to Calendar 2024-04-23 13:00:00 2024-04-23 14:00:00 Doktoriõppe veebiseminar Tule ja avasta akadeemia maailm meie doktoriõppe veebiseminaril! See on ainulaadne võimalus tutvuda lähemalt meie doktoriõppe programmiga. Interaktiivne sessioon on mõeldud kõigile, kes soovivad laiendada oma teadmisi ja saada osa meie akadeemilisest kogukonnast, pakkudes põhjalikku ülevaadet meie õppejõudude juhitavast tipptasemel teadustööst. Veebiseminar on suurepärane võimalus kõigile tulevastele doktorantidele, kes soovivad süveneda oma valitud uurimisvaldkonda, saada inspiratsiooni ja luua kontakte teadusringkondades. Meie programm pakub tugevat alust nii teadustööks kui ka akadeemiliseks karjääriks, toetades üliõpilaste ambitsioone ja akadeemilisi püüdlusi.   Miks veebiseminaril osaleda? Siin on võimalik tutvuda meie doktoriõppeprogrammi olemuse ja praktiliste aspektidega. Webinaril kõnelevad meie õppejõudud teadustöö teemadel. Samuti on võimalik esitada küsimusi vastuvõtu ja doktoriõpingute kohta. Julgustame osalejaid veebiseminariks valmistuma, saates küsimused ette aadressil doctoral@ebs.ee. Nõnda suudame tagada, et huvipakkuvad teemad saavad kõik kajastatud. EBSi doktoriõppe kohta on võimalik rohkem lugeda ka meie kodulehelt siin.   Ootame huvilisi rõõmuga liituma meie teaduskogukonnaga! Lauteri 3, Tallinn EBS info@ebs.ee Europe/Tallinn public