Sündmus

26 01.23

Digiturunduse nanokraad Google ekspertidega alustab

26.01.2023 10:00 - 23.03.2023 17:00
Estonian Business School, A. Lauteri 3, Tallinn ja virtuaalsel platvormil

Uued ideed, töövahendid ja strateegiad!


Turunduse idee on alati olnud selles, et ettevõtted saavad oma tarbijatega ühendust õigel ajal ning õiges kohas.Tänaseks on digitaalsest turundusest saanud iga ettevõtte äristrateegia oluline osa. Digitaalne turundus mitte ainult ei võimalda ettevõtetel oma kaubamärki ja nähtavust tõsta, vaid see on muutunud ka otsemüügi, uuet klientide leidmise ning uutele turgudele või kasutajasegmentidele tõhusa sisenemise võtmeosaks – see suurendab oluliselt ettevõtete kasvu ja efektiivsust. Seetõttu on ülioluline mõista, kuidas digitaalne turundus seostub üldise turunduse ja edasise äristrateegiaga ning kuidas saab seda tõhusalt kasutada mis tahes ettevõtte peamiste eesmärkide saavutamiseks.

EBSi 9 nädalat kestev nanokraadi programm hõlmab digitaalse turunduse kui terviku põhitõdesid, keskendudes Google'i turundustoodetele ja turundustegevuse mõõtmise viisidele. Programmi peamine eesmärk on anda praktiline kogemus sellest kuidas turundajad mõtlevad ning oma ideid ellu viivad.

Kursuse sihtrühmaks on vähese või keskmise kogemusega turundusspetsialistid ja väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete või ettevõtete C-/B-taseme juhid, kes suhtuvad turundusse kirglikult ning vastutavad müügi- ja turundusalaste otsuste tegemise eest.

Õppimine toimub koos EBSi magistrantidega ning lisaks programmis nimetatud loengupäevadele eeldab kursuse maht ka iseseisvate tööde tegemist. Õppekohtumised toimuvad neljapäeviti,  kell 10.00-17.00 (9 nädalat) ajavahemikul 26. jaanuar kuni 21. märts 2023.

Kiirusta! Moodul on olnud EBSi magistrantide hulgas populaarne juba kolm aastat, mistõttu soovitame online vestluse teha ära enne jõule. Osalejatelt eeldatakse lõpetatud kõrgharidust.
Eelregistreerumine, online konsultatsiooni kokkuleppimine  ja lisainfo: avatudulikool@ebs.ee

Add to Calendar 2023-01-26 10:00:00 2023-03-23 17:00:00 Digiturunduse nanokraad Google ekspertidega alustab Uued ideed, töövahendid ja strateegiad! Turunduse idee on alati olnud selles, et ettevõtted saavad oma tarbijatega ühendust õigel ajal ning õiges kohas.Tänaseks on digitaalsest turundusest saanud iga ettevõtte äristrateegia oluline osa. Digitaalne turundus mitte ainult ei võimalda ettevõtetel oma kaubamärki ja nähtavust tõsta, vaid see on muutunud ka otsemüügi, uuet klientide leidmise ning uutele turgudele või kasutajasegmentidele tõhusa sisenemise võtmeosaks – see suurendab oluliselt ettevõtete kasvu ja efektiivsust. Seetõttu on ülioluline mõista, kuidas digitaalne turundus seostub üldise turunduse ja edasise äristrateegiaga ning kuidas saab seda tõhusalt kasutada mis tahes ettevõtte peamiste eesmärkide saavutamiseks. EBSi 9 nädalat kestev nanokraadi programm hõlmab digitaalse turunduse kui terviku põhitõdesid, keskendudes Google'i turundustoodetele ja turundustegevuse mõõtmise viisidele. Programmi peamine eesmärk on anda praktiline kogemus sellest kuidas turundajad mõtlevad ning oma ideid ellu viivad. Kursuse sihtrühmaks on vähese või keskmise kogemusega turundusspetsialistid ja väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete või ettevõtete C-/B-taseme juhid, kes suhtuvad turundusse kirglikult ning vastutavad müügi- ja turundusalaste otsuste tegemise eest. Õppimine toimub koos EBSi magistrantidega ning lisaks programmis nimetatud loengupäevadele eeldab kursuse maht ka iseseisvate tööde tegemist. Õppekohtumised toimuvad neljapäeviti,  kell 10.00-17.00 (9 nädalat) ajavahemikul 26. jaanuar kuni 21. märts 2023. Kiirusta! Moodul on olnud EBSi magistrantide hulgas populaarne juba kolm aastat, mistõttu soovitame online vestluse teha ära enne jõule. Osalejatelt eeldatakse lõpetatud kõrgharidust. Eelregistreerumine, online konsultatsiooni kokkuleppimine  ja lisainfo: avatudulikool@ebs.ee Estonian Business School, A. Lauteri 3, Tallinn ja virtuaalsel platvormil EBS info@ebs.ee Europe/Tallinn public