Sündmus

16 05.19

Bakalaureuseõppe Facebook LIVE

15:00 - 15:45
Facebook - Estonian Business School

Liitu EBSi bakalaureuseõppe Facebook LIVEga!

Oled kuulnud ja lugenud ettevõtlikest ja edukatest ebsikatest ja mõtled ka oma haridusteed Eesti ainsas äriülikoolis jätkata?

 

Meie vastuvõtuspetsialist Liina Reimann ja bakalaureusetaseme õppekonsultant Sheila Süda räägivad 16. mai kell 15:00 FB lives EBSi õppimisvõimalustest: erialad, spetsialiseerumised, vahetusõpingud maailma tippülikoolides, põnevad projektid, keeleõpe, stipendiumid, õppemaks ja sisseastumistingimused.

 

Liitu ise siin, võta klassikaaslased kaasa ja räägi vanematele ka!

Add to Calendar 2019-05-16 15:00:00 2019-05-16 15:45:00 Bakalaureuseõppe Facebook LIVE Liitu EBSi bakalaureuseõppe Facebook LIVEga! Oled kuulnud ja lugenud ettevõtlikest ja edukatest ebsikatest ja mõtled ka oma haridusteed Eesti ainsas äriülikoolis jätkata?   Meie vastuvõtuspetsialist Liina Reimann ja bakalaureusetaseme õppekonsultant Sheila Süda räägivad 16. mai kell 15:00 FB lives EBSi õppimisvõimalustest: erialad, spetsialiseerumised, vahetusõpingud maailma tippülikoolides, põnevad projektid, keeleõpe, stipendiumid, õppemaks ja sisseastumistingimused.   Liitu ise siin, võta klassikaaslased kaasa ja räägi vanematele ka! Facebook - Estonian Business School EBS info@ebs.ee Europe/Tallinn public