Sündmus

21 10.22

Äriinnovatsiooni juhtimise nanokraad alustab

21.10.2022 10:00 - 16.12.2022 17:00
Estonian Business School, Lauteri 3, Tallinn

Viige äriinnovatsioon oma organisatsioonis ellu õige strateegia ja oskustega!

EBSis teist korda toimuv inglise keelne nanokraad annab Teile teadmised, et kavandada, arendada ja hallata äriinnovatsiooniprotsesse ja -projekte, mis innovatsiooni kaudu ettevõtte kasvu kiirendavad.

See nanokraad on mõeldud inimestele, kes viivad innovatsiooni ellu ettevõtetes ja muudes organisatsioonides: juhid ja meeskonnajuhid, ettevõtjad, uuendajad ja muudatuste juhid, toote ja protsessi juhid ning  innovatsioonikonsultandid.
 

Küsimused, millele nanokraadi käigus vastatakse:

  • Millised on peamised põhjused, miks ettevõtted peaksid praegu rohkem kui kunagi varem uuendusi tegema?
  • Ettevõtluse innovatsiooni juhtimiseks on palju teooriaid, kontseptsioone ja parimaid praktikaid. Milliseid tasub kaaluda?
  • Äriinnovatsiooni protsessid ja projektid nõuavad erinevaid oskusi ja tööriistu. Kuidas valida parim tööriistakast?
  • Parimad uuendajad suudavad muuta innovatsiooni pidevaks praktikaks. Kuidas saan oma organisatsioonis  saavutada sama?

    Klassiruumi kohtumised toimuvad reedeti perioodil 21 oktoobrist kuni 16. detsembrini. Moodul on inglise keelne.
     

Moodul koosneb kahest reedeti toimuvast kursusest:

  • Business Innovation and Strategy - ECTS: 12 (56ak/h klassiruumis kohtumisi). Õppejõud: Mart Kikas and Marko Rillo
  • Managing Business Innovation Projects - 3 ECTS (16 ak/h klassiruumis kohtumisi) Õppejõud: Mart Kikas

 

Õppimine toimub kuni 30-liikmelises grupis koos EBS magistritudengitega. Õpingud toimuvad nii klassiruumis kui ka isesesiva tööna (kodutööd, grupitööd, ettekanded jmt). Mõlemad kursused lõppevad iseseiva lõpuprojektiga. Mooduli lõpetaja saab nanokraadi tunnistuse, ning 15 ainepunkti, mida on võimalik üle kanda ka magistriõppesse kui on soov tulevikus õpinguid magistritasemel jätkata. Nanokraadile registeerumise eelduseks on bakalaureuse kraad.

Loe täpsemalt siit

 

Registreerimine algab my.ebs.ee kaudu 01.07.2022.
Juhul, kui sa ei ole EBSI vilistlane, siis palun lepi kokku online konsultatsiooni Registreeru vestlusele

Registreeruda saab kuni 72 h enne nanomooduli esimest loengut või kuni vabade kohtade olemasoluni. Soovitame kiirustada. 
 

Add to Calendar 2022-10-21 10:00:00 2022-12-16 17:00:00 Äriinnovatsiooni juhtimise nanokraad alustab Viige äriinnovatsioon oma organisatsioonis ellu õige strateegia ja oskustega! EBSis teist korda toimuv inglise keelne nanokraad annab Teile teadmised, et kavandada, arendada ja hallata äriinnovatsiooniprotsesse ja -projekte, mis innovatsiooni kaudu ettevõtte kasvu kiirendavad. See nanokraad on mõeldud inimestele, kes viivad innovatsiooni ellu ettevõtetes ja muudes organisatsioonides: juhid ja meeskonnajuhid, ettevõtjad, uuendajad ja muudatuste juhid, toote ja protsessi juhid ning  innovatsioonikonsultandid.   Küsimused, millele nanokraadi käigus vastatakse: Millised on peamised põhjused, miks ettevõtted peaksid praegu rohkem kui kunagi varem uuendusi tegema? Ettevõtluse innovatsiooni juhtimiseks on palju teooriaid, kontseptsioone ja parimaid praktikaid. Milliseid tasub kaaluda? Äriinnovatsiooni protsessid ja projektid nõuavad erinevaid oskusi ja tööriistu. Kuidas valida parim tööriistakast? Parimad uuendajad suudavad muuta innovatsiooni pidevaks praktikaks. Kuidas saan oma organisatsioonis  saavutada sama? Klassiruumi kohtumised toimuvad reedeti perioodil 21 oktoobrist kuni 16. detsembrini. Moodul on inglise keelne.   Moodul koosneb kahest reedeti toimuvast kursusest: Business Innovation and Strategy - ECTS: 12 (56ak/h klassiruumis kohtumisi). Õppejõud: Mart Kikas and Marko Rillo Managing Business Innovation Projects - 3 ECTS (16 ak/h klassiruumis kohtumisi) Õppejõud: Mart Kikas   Õppimine toimub kuni 30-liikmelises grupis koos EBS magistritudengitega. Õpingud toimuvad nii klassiruumis kui ka isesesiva tööna (kodutööd, grupitööd, ettekanded jmt). Mõlemad kursused lõppevad iseseiva lõpuprojektiga. Mooduli lõpetaja saab nanokraadi tunnistuse, ning 15 ainepunkti, mida on võimalik üle kanda ka magistriõppesse kui on soov tulevikus õpinguid magistritasemel jätkata. Nanokraadile registeerumise eelduseks on bakalaureuse kraad. Loe täpsemalt siit   Registreerimine algab my.ebs.ee kaudu 01.07.2022. Juhul, kui sa ei ole EBSI vilistlane, siis palun lepi kokku online konsultatsiooni Registreeru vestlusele Registreeruda saab kuni 72 h enne nanomooduli esimest loengut või kuni vabade kohtade olemasoluni. Soovitame kiirustada.    Estonian Business School, Lauteri 3, Tallinn EBS info@ebs.ee Europe/Tallinn public