
Marta Kattel
Kantselei juhataja EBS Gümnaasiumis
Kooliteed alustasin Raplas, gümnaasium lõpetatud, läksin õppima Türi Kõrgemasse Põllumajanduskooli. Pärast seda jätkasin õpinguid Rapla Õppekeskuses sekretär-raamatupidaja erialal. Koolid läbi käidud, tulin tööle EBSi ja siin ma nüüd olen. Hobideks on sulgpall, mäesuusatamine ja rulluisutamine. Kui laste kõrvalt aega jääb, siis teen hea meelega ka käsitööd.