Prindi

Arenguprogrammid juhtidele

Kas sina oled juht, kes soovib ajaga kaasas käia ja olla kursis uusimate juhtimistrendidega?

EBS Juhtimiskoolituse Keskuse arenguprogrammid on erineva pikkusega, moodulitest koosnevad koolitusprogrammid, milles on ühendatud teooria ja praktika. Programmide läbiviimisel osalevad tipptasemel lektorid ja oma ala parimad praktikud.

Üldine keskmine hinne meie programmidele 2016. aastal oli 6,61 (7-palli süsteemis).

* Pakume lisaks võimalust osaleda programmide üksikutes moodulites, mille täpsemad kirjeldused ja ajakava leiate allpool toodud arenguprogrammide tutvustustest.

Õppekorralduse alused
Majandustegevusteate registreerimise number Eesti Hariduse Infosüsteemis: 7391
Õppekava rühm: Ärindus ja haldus

EBS Juhtimiskoolituse Keskus OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.


Arenguprogrammide tutvustused

 • Finantsjuhi arenguprogramm

  Kui soovid tutvuda uute finantsteooriatega ning ühtlasi süstematiseerida ja värskendada oma seniseid teadmisi, siis on finantsjuhi arenguprogramm just Sinu jaoks!
 • Liidri arenguprogramm

  Organisatsiooni visiooni elluviimise kindlustamiseks ei piisa tihtipeale lihtsalt juhist, vaja on liidrit - kedagi, kes suudab sihikindlalt ühise eesmärgi suunas liikuda ning ka teisi sellel suunal hoida.
 • Personalijuhtimise arenguprogramm

  Personalijuhtimise arenguprogramm on suunatud juhtidele ja spetsialistidele, kes on huvitatud ja kelle mõjusfääri kuulub organisatsiooni väärtuse tõstmine ning säilitamine läbi personali kui oma ettevõtte põhikapitali strateegilise juhtimise.
 • Tulemusüksuse juhi arenguprogramm

  Kursus on mõeldud ettevõtete tulemusüksuste juhtidele (Profit Center Managers ehk tegevjuhid, osakonnajuhatajad, müügijuhid, ostujuhid, teenindusjuhid, projektijuhid jt).
 • Finantsidest mittefinantsistile arenguprogramm

  Finantsidest mittefinantsistile arenguprogrammi on oodatud osalema kõik ettevõtete juhid ja spetsialistid, kes soovivad oma ettevõtte finantsjuhiga ühte sammu astuda või kes seisavad ise silmitsi ettevõtte finantsküsimuste lahendamisega.
 • TEENINDUSE JUHTIMISE ARENGUPROGRAMM

  Teenindusega tegeleval juhil on võimalik teatud meetodite rakendamise, hoiakute ja uskumuste kujundamise ja inimeste arendamise kaudu neid varjatud ressursse kasutada ning nii üksikute töötajate kui ka terve meeskonna potentsiaali suurendada.
 • TERVISHOIU VALDKONNA JUHI ARENGUPROGRAMM

  Praktiline programm tervishoiu ja meditsiini valdkonna juhile juhtimisalaste teadmiste ja oskuste arendamiseks.
 • PRINCE2® PRAKTIKAS

  PRINCE2® on kergesti kohandatav protsessipõhine meetod, mis sobib igat tüüpi projektide juhtimiseks. RINCE2® praktikas on sertifikaadi programm, mille edukal läbimisel omandatakse rahvusvaheline PRINCE2® projektijuhtimise kutsetunnistus.
 • PROJEKTIJUHTIMISE MEISTRIKLASS

  PProjektijuhtimise meistriklass on arenguprogramm, kus professionaalsete juhendajate käe all on võimalik omandada süvendatult projektijuhtimise oskuseid.