Prindi

Vastuvõtt

Eesti riigi prioriteet on ettevõtluse arendamine, sest ettevõtlus on see, mis riigile väärtust loob. Ettevõtliku inimese kasvatamine algab juba koolist. EBS Gümnaasiumis õpetatakse majandust süvendatult. EBS Gümnaasiumi lõpetaja on valmis alustama oma ettevõttega, sest ta on läbinud lisaks majandusalustele ja äriplaani algkursusele ka rahanduse ja finantsvahenduse ning turunduse ja juhtimise kursuse.

EBS Gümnaasiumi õppekavas on kolm õppesuunda: ettevõtluse, Euroopa õpingute ja rahvusvaheline suund.

Ettevõtluse klassis toimub õppetöö eesti keeles. Sellel suunal omandatakse sügavamad teadmised ärist ja ettevõtlusest. Õpetamisse on külalistena kaasatud edukad ettevõtjad, juhid ja ülikooli õppejõud.

Euroopa klassis toimub õppetöö osaliselt inglise keeles. Põhiõppeainetele ja majandusainetele lisanduvad Euroopa õpingud ja õppereisid erinevatesse Euroopa kultuuripealinnadesse.

Rahvusvahelises klassis läbitakse õppekava suures osas inglise keeles. Õpetajateks on professionaalid, kelle emakeeleks on valdavalt inglise keel. Õppekava läbimine tagab lõpetajatele ladusa toimetuleku ingliskeelsetes ülikoolides (77% vilistlasi on jätkanud õpinguid välismaal).

Sisseastujal tuleb teha katsed:

  • eesti keeles - essee etteantud teemal;
  • matemaatikas;
  • inglise keeles.

Sisseastumiskatsed järgmiseks õppeaastaks toimuvad kevadel. Katsetele saab registreeruda alates 1. märtsist. Katsed toimusid järgmistel aegadel: 

22.03.2017 kell 10:00 ruum 306;
10.04.2017 kell 16:00 ruum 306;
25.04.2017 kell 16:00 ruum 306.

Erali kokkuleppe alusel on võimalik veel registeeruda lisakatsetele (selleks saatke palun oma sooviavaldus aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.).

Katsetele palume kaasa võtta kirjutusvahend ja isikut tõendav dokument. Võtame vastu kuni 50 uut õpilast. Pärast katseid alates 10. aprillist 2017 toimuvad vestlused. Vestluse aja kokkuleppimiseks saadetakse teile pärast testide läbivaatamist vastavasisuline e-kiri. Lisainfo telefoni teel 665 1384 või e-posti teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

10 põhjust, miks õppida EBS Gümnaasiumis:

1. EBS Gümnaasiumil on ainsana Eestis riiklikult kinnitatud ingliskeelne õppekava.
2. EBS Gümnaasium pakub süvendatult majandus- ja ettevõtlusõpet, millele lisanduvad rahanduse ja finantsvahenduse ning turundus- ja juhtimisained.
3. Majandus- ja ettevõtlusaineid õpetavad oma ala spetsialistid, Eestis tuntud ja tunnustatud majandus- ja pangandusinimesed.
4. Ühine koolimaja ülikooliga tagab ka gümnaasiumis hea akadeemilise õhkkonna.
5. EBS Gümnaasium panustab riigieksamiainete süvendatud õpetamisele.
6. Praktiline kogemus käib käsikäes akadeemilisega. Abiturient on valmis soovi korral alustama ettevõtlusega, sest äriplaani koostamise ja kaitsmise kogemus komisjoni ees annab head eeldused eduks.
7. EBS Gümnaasiumi lõpetajal on head võimalused õpingute jätkamiseks EBS Ülikoolis või mõnes EBS partnerülikoolis välismaal.
8. EBS Gümnaasiumil on väga kõrgel tasemel ja hinnatud õpetajad ning suurepärased riigieksamite tulemused.
9. EBS Gümnaasiumis toimub õppetöö väikestes klassides, kus olulisel kohal on head suhted nii eakaaslaste kui ka õpetajatega.
10. EBS Gümnaasiumist saab ettevõtliku hoiaku, majandusliku mõtlemise ja oskuse ratsionaalselt ressurssidega ümber käia.