Prindi

Avatud Ülikool

 

EBS AYkamp insta512x512px
Avatud Ülikooli kaudu on EBSi võimalik asuda õppima üht või mitut ainet ilma, et teid immatrikuleeritaks tudengiks. Avatud Ülikool on enesetäiendamise võimalus meie vilistlastele, koostööpartneritele ja teiste ülikoolide tudengitele. Teisisõnu kõigile, kes tunnevad huvi mõne meie kursuse vastu või tahavad enda jaoks kokku panna individuaalset programmi.

Igal semestril on võimalik valida ainete seast meelepärased, ent peame ühiselt veenduma, et teil on selleks läbitud vajalikud eeldusained ja et antud õppegrupp võimaldab osalejaid juurde võtta. Pöörame EBSis tähelepanu individuaalsele arengule, mistõttu hoiame õppegruppe pigem väikestena. Juhime tähelepanu, et magistriõppe aineid saab Avatud Ülikooli kaudu võtta ainult varasemalt bakalaureusekraadi (või sellega võrdsustatu) omandanud isikud. 

Samuti on võimalik komplekteerida oma ettevõtte jaoks õppeainete programmi ehk kursustest komplekteeritud moodulit või telllida üht kursust ainult oma töötajatest komplekteeritud grupile.

OÜ EBS Education on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.
Majandustegevusteate registreerimise number Eesti Hariduse Infosüsteemis: 185457

Vaata sügissemestri kursuseid siit (pdf)                 Valdkondade kaupa leiad kursuste nimistu siit

Vaata kevadsemester 2018 loenguajad selguvad aasta lõpus.

Lisainfo: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

EBSi Avatud Ülikoolis saad täiendada end töö kõrvalt Sind huvitavatel teemadel Sulle sobivas mahus, olenemata sellest, kas huvitud mõnest konkreetsest valdkonnast, laiendad lihtsalt silmaringi või valmistud kraadiõppeks – EBSi Avatud ülikool võimaldab seda kõike.

  • Avatud ülikooli õpe pakub Sulle võimalust osaleda EBSi bakalaureuse- või magistriõppe kursustel Sulle sobivas ajakavas ja mahus. Kaasa saab lüüa nii päeva-, kaug-, õhtu- tsükliõppe vormis toimivates õppeainetes.
  • Valikus on kursusi, kus loengud toimuvad õhtuti peale tööd, tavaliselt algusega kell 17:30, või mõnikord ka tsükliõppes. Kui sinu amet võimaldab õppida töönädala keskel, leiad meie valikust inglise keelseid õppeaineid mis reeglina toimuvad argipäeviti tööpäeva ajal.
  • Kursustel osaledes võid ise otsustada, kas osaled vabakuulajana või teed kaasa kõik kodutööd, testid ja eksamid ning kursuse lõpetad tunnistuse ning kogutud ainepunktidega.
  • Õppuril, kes osaleb aktiivselt loengus ja kellel on head õppetulemused, on võimalik koguda ainepunkte (EAP), mida saab kooli vastuvõtu reeglite kohaselt tulevikus ülikooli astudes üle kanda.
  • Avatud Ülikooli õppur saab kasutada EBSi raamatukogu ja lugemissaali üliõpilastega sarnastel alustel ning saab informatsiooni ja õppematerjale läbi õppeinfosüsteemi (ÕIS).

Õpingute eest tasumine

Kui võtad kursuseid 15 või enama ainepunkti eest, siis saad ainepunktide maksumuselt soodustust.

2017/2018 õppeaastal on EBS Avatud ülikoolis kehtestatud hinnakiri.

Kursused on enamasti kolme kuni kuue ainepunktised. Seega kolme punkti kursus (tavaliselt 16-36 ak/h) maksab 249 € ning kuue punktine kursus (tavaliselt 20-60 ak/h) maksab 498 €.
Keeltekursused maksavad kõik 264 € ja nende maht on enamasti 60 ak/h tundi, va kaugõppe rühmal.

Kõik Avatud ülikooli ainepunktide hinnad sisaldavad õppematerjale ning kokkuleppe korral saad kursuste eest tasuda mitmes osas.